+38 (044) 494 07 47

Працюючи з нами, Ви отримуєте:

Нам довіряють:

Нас рекомендують:

Останні новини:

11.06.18

Як ми оформили стадіони до фіналу Ліги Чемпіонів

Наша компанія черговий раз брала участь в масштабному проекті – комплексне оформлення стадіонів до Ліги Чемпіонів 2018. Ще на Євро…

Поліграфічні послуги від Univest Advertising Production

Univest Advertising Production – це сучасна типографія, яка надає поліграфічні послуги в місті Київ, а також для клієнтів з інших населених пунктів України. Ми надаємо поліграфічні послуги в чотирьох основних напрямках:

· рекламна поліграфія;

· зовнішня реклама;

· широкий формат;

· P. O. S. продукція.

У розділі «Продукція» ви можете ознайомитися з усіма видами рекламних товарів, які ми виробляємо. Також ми розповіли безпосередньо про послуги поліграфії, які надаємо:

· по яких матеріалам друкуємо;

· які технології використовуємо;

· які післядрукарські послуги надаємо.

Вся ця інформація зібрана в загальному блоці «Послуги».

Univest – це технології

Щоб надавати поліграфічні послуги в Києві на високому рівні, ми зібрали під одним дахом великий технологічний парк, який нараховує більше 40 одиниць обладнання. Серед них присутні планшетні і рулонні УФ-принтери, машини для друку сольвентними та екосольвентними чорнилами, технологія цифрового офсету, обладнання для лазерного гравірування, палітурки і плоттерної порізки рекламних виробів. Більше інформації про це на сторінці «Обладнання».

Univest – це ідеї та рішення
Крім досвіду роботи, вимірюваного вже десятками років, Univest Advertising Production пишається своїм штатом співробітників. Ми не тільки друкуємо рекламну продукцію, а й завжди готові запропонувати ідеї і комплексні рішення. Якщо вам потрібні послуги зовнішньої реклами, виготовлення широкоформатної продукції і т.д., наші дизайнери і фахівці конструкторського відділу допоможуть і з ідеєю, і з дизайном, і з конструктивом. Щоб отримати додаткову інформацію, заповніть форму заявки на сайті або пишіть на адресу rpk@upp.ua

Знайдіть ефективне
рішення для Вашого
бізнесу