м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
Замовити прорахунок
Ми виробляємо для Вас:
 • Рекламна поліграфія

  Роздатковий друкований матеріал: блокноти, брошури, буклети, візитки, настінні календарі, меню, каталоги, флаєри, листівки, вітальні листівки, настільні календарі, фотокниги, упаковки, та ін.

  Докладніше
 • Широкий
  формат

  Великогабаритні друковані вироби: плакати, афіші, банери, беклайти, постери, брендмауери, білборди, брендволи, троли, підлогові наклейки, скроли, хардпостери, сітілайти, тенти …

  Докладніше
 • P.O.S. -
  продукція

  Рекламна продукція для просування в точках продажів: таблички, брендзони, воблери, Денглери, промостойки, презентери, рекламні стенди, ростові фігури, стопери, елементи навігації і інше.

  Докладніше
 • Зовнішня реклама

  Зовнішні рекламні конструкції: акрілайти, брендування транспорту, вивіски, лайтбокси, дахові конструкції, об’ємні букви, оформлення вітрин, стели.

  Докладніше
 • Докладніше
Працюючи з нами, Ви отримуєте:
Розробку ідей та дизайну
рекламної продукції
Вибір оптимальних
технологічних рішень
Сучасний
виробничий
комплекс 24/7
Досвід реалізації
складних та нестандартних проектів
Гарантії якості
Фінансова та
операційна гнучкість
Нам довіряють:
Нас рекомендують:
Останні новини:
11.06.2018

Як ми оформили стадіони до фіналу Ліги Чемпіонів

Наша компанія черговий раз брала участь в масштабному проекті – комплексне оформлення стадіонів до Ліги Чемпіонів 2018. Ще на Євро…

11.05.2018

Univest Advertising Production – нові потужності УФ-друку для Вас!

 «Коли ми приймали рішення про придбання нового принтера, ми ставили перед собою мету істотно збільшити загальну виробничу потужність нашої ділянки…

Поліграфічні послуги від Univest Advertising Production

Univest Advertising Production – це сучасна типографія, яка надає поліграфічні послуги в місті Київ, а також для клієнтів з інших населених пунктів України. Ми надаємо поліграфічні послуги в чотирьох основних напрямках:

· рекламна поліграфія;

· зовнішня реклама;

· широкий формат;

· P. O. S. продукція.

У розділі «Продукція» ви можете ознайомитися з усіма видами рекламних товарів, які ми виробляємо. Також ми розповіли безпосередньо про послуги поліграфії, які надаємо:

· по яких матеріалам друкуємо;

· які технології використовуємо;

· які післядрукарські послуги надаємо.

Вся ця інформація зібрана в загальному блоці «Послуги».

Univest – це технології

Щоб надавати поліграфічні послуги в Києві на високому рівні, ми зібрали під одним дахом великий технологічний парк, який нараховує більше 40 одиниць обладнання. Серед них присутні планшетні і рулонні УФ-принтери, машини для друку сольвентними та екосольвентними чорнилами, технологія цифрового офсету, обладнання для лазерного гравірування, палітурки і плоттерної порізки рекламних виробів. Більше інформації про це на сторінці «Обладнання».

Univest – це ідеї та рішення
Крім досвіду роботи, вимірюваного вже десятками років, Univest Advertising Production пишається своїм штатом співробітників. Ми не тільки друкуємо рекламну продукцію, а й завжди готові запропонувати ідеї і комплексні рішення. Якщо вам потрібні послуги зовнішньої реклами, виготовлення широкоформатної продукції і т.д., наші дизайнери і фахівці конструкторського відділу допоможуть і з ідеєю, і з дизайном, і з конструктивом. Щоб отримати додаткову інформацію, заповніть форму заявки на сайті або пишіть на адресу rpk@upp.ua

Знайдіть ефективне
рішення для Вашого
бізнесу