м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

Про компанію

Univest Advertising Production - рекламно-виробничий підрозділ холдингу "Univest", який надає повний спектр послуг з цифрового, широкоформатного друку, зовнішній рекламі, виробництва складних і нестандартних конструкцій, дизайну та додрукарської підготовки.

Ми на ринку вже 25 років. Нам довіряють свої замовлення такі компанії, як Mcdonald's, WOG, CocaCola, Metro, Yves Rocher, Mercedes-Benz, Sony та інші.

Створювати інноваційну рекламну продукцію для українських та міжнародних компаній

Наші цінності

Інноваційність
Ми йдемо в ногу з часом і використовуємо сучасні технології. Ми рухаємося вперед, в своїх судженнях відштовхуємося від актуальної інформації. З нами клієнт впевнений в новизні запропонованих йому рішень. У нас є експертиза і ми готові нею ділитися.
Технологічність
Конкурентна ціна наших послуг заснована на автоматизації процесів, використанні високопродуктивного промислового обладнання та виборі ефективної технології для виробництва кожного виду продукції.
Креативність
Сучасний клієнт хоче бачити нестандартний підхід і бачення, а в підсумку і нестандартний продукт. Він жадає креативу. Експертного креативу, продуманого і підкріпленого фактами. І ми даємо його клієнту. Наш бренд прагне показати звичайні речі з незвичайних ракурсів.
Відповідальність
Робота з іншими бізнесами вимагає гарантій. Ми даємо передбачуваний результат. Завжди відповідаємо за свої дії і робимо все, щоб партнер був упевнений в нашій надійності. Ми говоримо партнерам правду. Запорука нашого успіху - довгострокові зв'язки, а чесність і довіра - фундамент для їх формування.
Системне партнерство
Ми формуємо з постачальниками, підрядниками та клієнтами довгострокові системні партнерські відносини з акцентом на результати і взаємній вигоди. Ми підтримуємо високі етичні стандарти ведення бізнесу.
Турбота про людей
Створюючи продукт і розвиваючи компанію, ми завжди пам'ятаємо, що головна цінність - це співробітники, а наш кінцевий клієнт - це люди, які отримують задоволення своїх потреб завдяки нашій роботі. Ми забезпечуємо комфортне середовище для роботи, спілкування і розвитку всередині колективу. Активно беремо участь в формуванні забезпеченого і цивілізованого співтовариства навколо нас.
Працюючи з нами, Ви отримуєте:
Розробку ідей та дизайну
рекламної продукції
Вибір оптимальних
технологічних рішень
Сучасний
виробничий
комплекс 24/7
Досвід реалізації
складних та нестандартних проектів
Гарантії якості
Фінансова та
операційна гнучкість
Завантажити презентацію компанії
Знайдіть ефективне рішення для Вашого бізнесу