м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок
13.08.2018

Не бізнесом єдиним …

  Секрет успішної компанії полягає не тільки в завоюванні нових ніш ринку, побудові стратегічних планів розвитку, примноженны прибутку і т.д. Однією з ключових складових успішної діяльності є прояв людської душевності і відкритості. Як говорить директор «Юнівест Препрес» Віктор Наринский: «Бізнес вже давно робиться не тільки заради грошей».

  Ця відео історія про співпрацю давніх партнерів «Юнівест ПреПресс» і «Пластікс-Україна». Ділове співробітництво двох компаній об’єднується також інтересами по реалізації соціальних проектів. Нещодавно компанії підтримали проект «Подаруй серце», ініціаторами якого виступили шестирічні діти школи «Сонячний острів». Ідея проекту – подарувати частинку своєї душі дітям, які цього потребують і не можуть одужати.

  Спасибі всім, хто перейнявся проектом «Подаруй серце» і вніс свій значний внесок в допомогу хворим діткам. Успішна реалізація цього соціально значимого проекту, який почали школярі, вже дала свої результати. Були куплені і передані дітям з пороком серця кілька імплантів.

  Автор статті
  Бондаренко Оксана
  Маркетолог

  Подписывайтесь на обновления
  И оставайтесь всегда в курсе событий!