м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок
14.04.2017

Огляд міжнародної виставки рекламних технологій і обладнання APPPEXPO 2017 в Шанхаї

  • Виставки
  • Підбірка ідей
  • Тренди

APPPEXPO 2017 – це міжнародна виставка рекламних технологій, яка проходила з 8 по 11 березня 2017 в Національному виставковому центрі Шанхая. Це найбільша виставка в світі в даному напрямку, тому ми не могли її пропустити.

Рівень виставки, звичайно, вражає абсолютно всім – від самого експо-центру до представлених технологій і продукції. Почнемо з експо-центру. Це 500 000 м², виконаних у формі чотирилистої конюшини, всередині яких в цілому знаходилося 8 павільйонів. Виставка рекламних технологій APPPEXPO 2017 займала 6 з них.

IMG_1201-min

Епізод 1 – широкий формат

Половину, тобто 3 павільйони, займали учасники виставки друкарського обладнання: широкоформатні принтери і машини для післядрукарської обробки. Вони ділилися за таким принципом: чисто китайська техніка, інтернаціональні бренди та обладнання для друку по текстилю. За нашими підрахунками тільки в павільйоні з китайськими принтерами одночасно друкували близько 500 принтерів.

IMG_1727-min

У жителів нашої країни існує стереотип, що китайська техніка …, скажімо, не найкраща. Але це вони просто не бачили принтери китайських компаній, які вийшли на міжнародний ринок. Крім того, що їх продають китайці, китайського в них немає більше нічого.

Це стосується і УФ, і сольвентних принтерів. По-перше, вони друкують на дорогущих голівках. Вартість однієї тільки головки може досягати 9 тис. доларів. Але при цьому вони дають неймовірну швидкість і якість друку. Також в них використовують як китайські, так і японські, і італійські фарби. Продаються такі машини, відповідно, не за китайськими цінами, а за європейськими.

IMG_5666-min

Загалом, вартість принтерів, які були представлені на APPPEXPO 2017, коливалася від 25 тис. доларів до 200 тис. доларів. На всій виставці принтерів, які друкували б не фотографічно, не було взагалі.

Швидкість друку деяких апаратів – 460 м² / год. Так, вам не здалося. 460! Для тих, кому ця цифра нічого не пояснила, ми говоримо – це дуже швидко! І взагалі для китайських машин швидкість друку в 100 м² / год – це абсолютний must have. І також ми помітили, що багато хто вже відійшли від сушки виробів УФ-лампами і перейшли на діодні. Це помітно прискорює процес.

Ми навіть знайшли там принтер, який може друкувати два різних вироби одночасно!

Друк по тканині

Виставка APPPEXPO 2017 підтвердила наші висновки з виставки EuroShop 2017 у Дюссельдорфі: учасники виставки друкарськоъ продукції в якості матеріалу зараз вважають за краще тканину. Друк по банеру ми майже не бачили. На заході в Шанхаї практично всі принтери були заточені під друк по тканині.

Роблять вони це двома способами:

  1. Прямий друк по тканині. Як уже зрозуміло, принтер відразу закладаэ фарбу на тканину, але фарба при цьому не сохне. Тому по завершенні процесу друку виріб відправляється в спеціальну піч, де сохне при температурі 180-200 градусів. Перевага цього способу полягає в швидкості.
  2. Друк по папері з подальшим перенесенням зображення на тканину. На виставці фахівці переконали нас, що цей спосіб дає більш високий контраст зображення і більш чіткі контури.

Постпресс

На виставці були присутні досить багато виробників порізочний і гравірувальних машин. Десяток ми точно нарахували.

Абсолютно різні моделі: з віброножами, звичайними ножами, з однією кареткою і двома ножами на ній, з двома каретками і по одному ножі на них. Безліч різних варіантів.

Нашу увагу привернув лазерний апарат, який різав практично будь-який метал. Все залежить від товщини металевого листа. Виглядав він так:

IMG_5744-min

IMG_5745-min

Епізод 2 – рекламні конструкції

Якби ми описали все цікаве, що бачили там, вам довелося б витратити на читання цього огляду не одну годину. Тому ми акцентуємо увагу на найяскравіших конструкціях, в яких китайські виробники особливо виділилися.

Космічні об’ємні букви

Знаєте, китайці прийшли просто до якихось космічних конструкцій об’ємних літер. Які завгодно технології, види, матеріали. Все світиться, на діоди кріплять додаткові деталі і т.д. Навіть траву використовують на об’ємних буквах. Емоцій від побаченого маса.

IMG_1255-min

Поблизу такі конструкції виглядають ось так:

IMG_1268-min

Да буде світло!

Взагалі Китай – це країна, що світлової реклами. В силу невисокої вартості діодів, китайські виробники використовують їх всюди. І сильно популяризувалося зараз використання динамічного світла.

Дуже багато тканинних дисплеїв, з заднього боку яких встановлено підсвічування. І з цим підсвічуванням вони дуже вдало грають. Більше динаміки, так би мовити. Подивіться тільки на цю рекламу J’adore Dior:

Магія акрилу

На виставці було досить багато виробників і банерів, і картону, і інших матеріалів. Але нашу увагу привернули хлопці, які тільки почали випускати акрил, але вже досягли певних успіхів. Це світлорозсіювальний 3D-акрил, всередину якого вони закладають патерн. І в підсумку виходить дуже крутий результат.

Можете подивитися фотографії і відео, але вони не передають всю красу цього матеріалу.

IMG_1672-min

IMG_5625-min

Ми дуже хотіли взяти собі зразки такого акрилу, але їх розібрали в перший же день. На жаль, ми просто не встигли.

І багато всього різного

APPPEXPO 2017 – дуже неординарна виставка. Десь ми дивувалися якості рекламної продукції, десь дивувалися ідеям. Всього й не перелічити. Так, наприклад, яскравий стенд був у компанії, яка займається виробництвом збільшених копій логотипів автомобільних брендів. Ці хлопці виготовляють логотипи будь-яких розмірів, із застосуванням різних матеріалів, підсвіток і т.д.

IMG_1796-min

Кажуть, все геніальне просто. Ми не знаємо, як в Китаї, але у нас шлагбауми в якості рекламної площини зазвичай не використовують. Так ось це можна робити, і виглядає це цілком цікаво:

І наостанок пропонуємо вам ще невелику добірку фотографій з виставки в Шанхаї.

Різні варіанти підствітки за допомогою світлодіодів:

IMG_1300-min

Яскравий і насичений друк по тканині:

IMG_5635-min

Яскравий картонний стенд:

IMG_1689-min

Ще один приклад оформлення та використання об’ємних літер:

IMG_1325-min

І навіть тут не обійшлося без підсвічування:

IMG_1339-min

Друзі, дуже важливо відвідувати виставки, конференції, форуми і т.п. Особливо такі масштабні. Вони показують, що нам завжди є до чого прагнути і куди рости, відкривають нам нові горизонти. Компанія Univest Advertising Production вже намітила новий курс і поставила нові цілі. І повірте, ми вас ще порадуємо.

Хочете бути в курсі наших новинок? Або ви хочете регулярно отримувати цікаву і корисну інформацію? Тоді підпишіться на оновлення блогу прямо зараз! І, звичайно ж, не забуваємо залишати свої коментарі.

Автор статті
Анна Чура
Копірайтер Univest Advertising Production

Підписуйтесь на оновлення
І залишайтеся завжди в курсі подій!