м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
Замовити прорахунок
23.08.2018

Допоможемо очистити своє місто від сміття. Let’s Do It!

  • Підбірка ідей
  • Різне
  • Тренди
  • Еко

Пам’ятайте, як в дитинстві нас змушували здавати макулатуру? Тоді ми ще не замислювалися, яку користь надаємо навколишньому середовищу. Зараз ми прекрасно усвідомлюємо для чого необхідне сортування сміття, але давайте бути чесними до кінця – особисто ви сортуєте свої побутові відходи? Як би нам не хотілося, але часто ми забуваємо це робити…

Варто пам’ятати, що сортування сміття – це найпростіший спосіб зробити планету чистішою! Багато відходів після переробки отримують «другий шанс» на життя – їх використовують вдруге, а це не тільки запобігання шкідливим викидам в атмосферу, а й економія цінних ресурсів.

Як вирішити проблему утилізації небезпечного сміття для природи?

З 1 січня 2018 року набули чинності нові правила сортування сміття відповідно до норми Закону “Про відходи”. Сміття необхідно розділити за категоріями: скло, папір і полімерні матеріали.

Установка практичних і привабливих картонних екобоксов від компанії Univest Advertising Production, що дозволяють сортувати сміття за категоріями – ось ідеальне рішення для будь-якої організації. Поділ допоможе запобігти розкладанню відходів на звалищах і захистити природу від їх негативного впливу.

В даний час багато організацій взяли ініціативу в свої руки і почали самостійно сортувати сміття, але використовують для цього непривабливу і незручну тару. Набір красивих, інформативних, оригінальних і екологічно чистих боксів може стати додатковим рекламним майданчиком з логотипом вашої компанії.

Екобокси – це зручні і компактні урни, які дозволяють розділити сміття на скло, метал, пластик, кришки, батарейки та папір. Відмінний варіант поставити такі картонні екобокси в школах, вищих навчальних закладах, офісах. Оригінальні та інформативні екобокси прекрасно впишуться в загальний стиль інтер’єру і будуть служити його незвичайним доповненням.

Комплект урн зроблений з міцного гофрокартону. Урни призначені для певних відходів, переплутати їх неможливо (якщо тільки дуже постаратися), вони марковані і мають надписи з найменуванням відходу. Отвори різні за формою для візуальної відмінності. Ви можете не тільки додатково поставити на боксі свій логотип, а й замовити фірмове оформлення шухлядки. Виглядають екобокси дуже стильно, але головне, що відходи будуть розсортовані, а навколишнє середовище залишиться чистим і придатним для здорового існування людства.

Щоб встановити комплект в ряд необхідно зовсім небагато місця – близько 190 см в довжину і 60 см глибини. Зазвичай є необхідність у додатковій коробці для відходів паперу. В такому випадку комплект можна доукомплектувати. Коробки можуть стояти в комплекті або будь-яка з коробок може прекрасно вписатися в інтер’єр Вашого приміщення окремо.

Комплект коробок для збору сміття поставляється в розібраному вигляді. Конструкція коробки з кришкою легко збирається на місці.

Комплект коробок для збору сміття складається з:

1. 6 коробок двох видів: для паперу, металу, скла, пластику – 43х43х50 см (ширина х глибина х висота); для батарейок і кришечок – 18х18х50 см.

Korobki

2.  Інструкція по сортуванню відходів.

Инструкции-ua

3. Плакат на стіну над коробками.

Placat_web_ua

Не варто забувати і про користь таких екобоксов, завдяки яким ви зможете подати чудовий приклад іншим користувачам, навчивши їх сортувати відходи.

Давайте зробимо нашу планету чистіше разом!

Автор статті
Бондаренко Оксана
Маркетолог

Коментарі:
  • Наразі жодного коментаря не знайдено. Але Ви можете стати першим!
Підпишіться на оновлення
І залишайтесь завжди в курсі подій!