м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

Рекламні наліпки

Етикетки, стікерпакі, шильди, підлогові наліпки, вітринні наліпки, постери та ін.

Ми друкуємо наліпки будь-якого формату, форми та тиражу під різні потреби клієнтів, з огляду на умови розміщення і призначення наліпок. Використовуємо широкий спектр матеріалів: самоклеючий папір — білий, кольоровий, матовий, глянцевий; самоклеючі плівки — білі, кольорові, прозорі, металізовані, перфоровані. З цих матеріалів ми виробляємо етикетки, шильди, сендвіч-наліпки з двостороннім друком, підлогові наліпки, транспортну графіку, саморуйнуючі наліпки – «пломби». У нашому асортименті наліпки з різними типами клейового шару: постійний клей, легкознімні, світлоблокуючі. У разі, коли необхідно розмістити інформацію на поверхні, куди не можна нанести взагалі ніякій клей, пропонуємо нестандартне рішення — наліпки без клейового шару (на мікроприсосках).

Щоб надавати високоякісний результат друку наліпок ми використовуємо великий парк промислового обладнання. Наліпки розміром до формата А3 (етикетки, стікерпакі, шильди) ми друкуємо на цифровій машині HP Indigo. Для наліпок необмеженого розміру (підлогові наліпки, вітринні наліпки та постери) використовуються широкоформатні принтери, де зображення друкується в рулонах шириною до 2м. У таких випадках використовуємо струменевий друк на базі сольвентних або УФ-фарб. Коли розмір виробу більше ширини рулону, він розбивається на окремі фрагменти, які клеяться на поверхню внапуск.

Наліпки можуть виготовляться як одиничними накладами, так і сотнями або тисячами примірників. Продуктивне обладнання для друку та різання дозволяє зробити навіть довгі наклади за кілька діб.

Залишилися ще питання?
Залиште свій номер і наш менеджер Вам зателефонує протягом 1 години!