м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

Брендування транспорту

Ваш автопарк як рекламний майданчик

Брендування автомобіля допоможе значно підвищити впізнаваність вашої компанії. Переміщаючись по місту, авто з вашого автопарку буде кожен день потрапляти на очі водіям і перехожим, виконуючи роль рекламного дисплея. На відміну від стандартних білбордів або сіті-лайтів, брендований автомобіль знаходиться в русі і привертає до себе значно більше уваги як динамічний рекламоносій.

Крім того, наявність брендованого транспорту позитивно працює на імідж компанії. Навіть якщо буквально 3-5 машин з вашим логотипом щодня їздять по місту, у спостерігача створюється відчуття, що ваш бізнес активний і великий, так як ваші автомобілі багаторазово миготять перед очима.

У чому наші переваги:
 • Власний конструкторський відділ і дизайнери

  Ми можемо розробити 3D модель і конструктивне рішення будь-якого об’ємного виробу

 • Комплексне виробництво

  Весь технологічний цикл на одному виробництві: розробка, друк, порізка, фарбування, зварювання, складання, монтаж

 • Доставка і монтаж по всій Україні

  Власна транспортна служба, монтажні бригади у всіх обласних центрах

 • Документальний супровід та гарантійне обслуговування

  Наші клієнти отримують всі необхідні документи для розміщення зовнішніх конструкцій: дозволи, креслення тощо. Ми здійснюємо гарантійне та післягарантійне обслуговування всіх своїх виробів

Як зшити форму автомобілю?

Для брендування вантажного автотранспорту використовують запечатані тенти або наклейки на жорсткий кузов. Легкові машини оформляються за допомогою самоклеючої плівки.

Вибір плівки грає принципову роль для визначення бюджету проєкту. У разі, якщо головним критерієм є ціна, застосовуються звичайні плівки бюджетних серій. Але термін життя такого брендингу зазвичай не перевищує 6-12 місяців. Якщо Ви хочете брендувати свій автотранспорт на 3-5 років, необхідно використовувати спеціальні серії самоклеючих матеріалів, які створені для оформлення авто.

У випадку з оформленням вікон громадського транспорту застосовується спеціальна перфорована плівка one-way-vision, яка пропускає світло всередину салону, дозволяючи при цьому нанести рекламу зовні.

Щоб оформити замовлення або отримати більше інформації, заповніть форму, яку знайдете нижче. Наш фахівець Вам зателефонує в найближчий час.

Цікавіть вартість?
Замовляйте прорахунок і безкоштовно проконсультуйтеся з нашим фахівцем!
Прикріпити макет

Брендування, яке прикрасить авто

Для брендування автомобілів у Києві Univest Advertising Production використовує тільки спеціальну плівку. Вона рівномірно тягнеться без розривів. Від цього безпосередньо залежить кінцевий результат брендування, а також його довговічність.

Для друку на самоклеючій плівці ми використовуємо екосольвентні і УФ-фарби європейських виробників. Гарантуємо стійкість зображення до вигорання на строк до 2-х років. За допомогою ріжучих плотерів виробляються наклейки будь-якої форми і розміру.

Для короткочасного брендування авто ми використовуємо спеціальну легкоз’ємну плівку або магнітний вініл.

Щоб під час поклейки плівки уникнути попадання сміття і пилу, віддрукована і вже порізана плівка клеїться в спеціальних боксах.

Крім усього перерахованого, в Univest Advertising Production можуть розробити для вас нестандартне дизайнерське рішення, яке допоможе виділити авто вашої компанії серед загального потоку машин.

Приклади робіт

Як отримати максимум вигоди?

Щоб плівка, якою ви хочете брендувати авто, щільно прилягала і добре трималася, перед тим, як їхати на поклейку, обов’язково відвідайте автомийку. Тільки видаливши бруд і пил з машини, ви отримаєте гідний результат.

Серед наших партнерів
Вони кажуть:
У Вас ще залишилися питання?
Залиште свій номер і наш менеджер зателефонує Вам протягом 1 години!