м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

Друк наліпок

Наліпка– зручний спосіб брендування

Наліпки відмінно підійдуть для маркування продукції або брендування торгових точок. З їх допомогою ви завжди зможете легко і швидко прикріпити свою рекламу практично на будь-яку поверхню.

З огляду на економічність виготовлення наліпок, різноманітність форм і широку сферу застосування, даний вид друкованої продукції є унікальним і досить ефективним засобом передання інформації. Чим швидше Ви замовте у нас наліпки, тим швидше зможете відчути переваги співпраці з нами.

 

Актуально! Попереджувальні сигнальні наліпки під час карантину.

Тримай дистанцію! Будь здоров! Сигнальні наліпки на допомогу!

У чому наші переваги:
 • Цифровий офсет

  Цифрові тиражі з офсетною якістю завдяки технології друку “Цифровий офсет” від HP Indigo

 • Оперативне виробництво

  Найкоротші терміни здачі рекламної продукції – понад 50% замовлень виконуються протягом 24 годин

 • Автоматизований постпрес комплекс

  Порізка, ламінація, біговка, висічка, брошурування, PUR-палітурка на одному виробництві, без підключення субпідряду

 • Точне перенесення кольорів

  Штатні фахівці з управління кольором, налаштовані профілі друку для кожного матеріалу і устаткування, друк оригінальними фарбами

Важливі параметри для виготовлення рекламних наліпок

Подібна продукція крім форми, яка може бути абсолютно різною, відрізняється матеріалом, на якому відбувається виготовлення наліпок. Все залежить від умов, в яких вони будуть знаходитися. Найчастіше це папір або ПВХ плівка.

У випадку з папером слід враховувати, що друк наліпок на такому матеріалі дешевший і дозволяє робити їх маленького розміру (5х5 мм). Але при цьому плівку не можна повністю зняти, а ще вона не стійка до вологи. Єдине, що продовжить її термін служби — це ламінація.

Наліпки, виконані з плівки, досить легко відриваються, але при цьому коштують дорожче паперових. Також ПВХ матеріали (оракал) не схильні до дії вологи.

Наступне, на що слід звернути увагу, це кількість кольорів, що застосовується у виготовленні наліпок. Друкування може відбуватись як із застосуванням одного, так і багатьох кольорів – 5 кольорів (CMYK + White). Також важливо, чи зможе друкарня, яка виконує Ваше замовлення, запропонувати точну передачу палітри PANTONE. Необхідність використання подібної фарби може бути передбачена дизайном.

Та все це впливає на вартість замовлення. Все залежить виключно від ваших потреб і побажань. Зі свого боку ми гарантуємо індивідуальний підхід до вашої задачі, що дозволить знайти найкращі рішення для вас. Також ви можете ознайомитися з орієнтовним прайсом на друк наліпок:

Формат
наліпки
На папері Raflataс, грнНа плівці Oracal 640 з ламінацією, грн
за 100 штза 1000 штза 100 штза 1000 шт
Друк наліпок   А6 (150х100мм)2731 4164222 400
Друк наліпок   А5 (210х150мм)4152 5636614 483
Друк наліпок   А4 (210х300мм)6874 1001 1477 796

*Вартість включає в себе печатку 4 + 0 і матеріал; вартість не включає плоттерну порізку.

Якщо вам потрібен терміновий друк наліпок на замовлення, ціна також може змінюватися через зменшення термінів. Нагадуємо, що таблиця – це орієнтовний прайс. Тому для отримання більш точної інформації замовте прорахунок, заповнивши форму нижче.

Цікавіть вартість?
Замовляйте прорахунок і безкоштовно проконсультуйтеся з нашим фахівцем!
Прикріпити макет

Якісне виготовлення наліпок на замовлення

Univest Advertising Production крім широкого спектру поліграфічних послуг, пропонує своїм клієнтам виготовлення наліпок на замовлення.

Наша компанія вже багато років створює поліграфічну продукцію, в тому числі і наліпки. Друк подібної продукції ми здійснюємо за допомогою технології цифрового офсету, що дає ряд переваг:

– висока довговічність картинки;

– стійкість до вигорання і стирання;

– імітація кольорової палітри PANTONE до 97%.

Наша цифрова офсетна машина HP Indigo здійснює друк на прозорій, білій, матовій, глянсовій, металізованій та плівці, що само руйнується, розміром А3.

Якщо ж ви хочете замовити виготовлення широкоформатних наліпок формату більшого, ніж А3, то Univest Advertising Production зможе запропонувати вам широкоформатний друк.

Якщо ж у вас виникли труднощі в розробці дизайну наліпок, то в цьому питанні вам із задоволенням допоможуть фахівці з нашого креативного агентства.

Приклади робіт

Як заощадити час і гроші?

Замовляючи друк наліпок, обов’язково ознайомтеся з технічними вимогами. Ця інформація допоможе вам заощадити час і гроші. Виконавши макет відповідно до вимог, вам не доведеться переплачувати за його доопрацювання нашим дизайнером, а замовлення можна буде відразу передавати в друк.

Серед наших партнерів
Вони кажуть:
У Вас ще залишилися питання?
Залиште свій номер і наш менеджер зателефонує Вам протягом 1 години!