м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

Виготовлення сітілайтів

Рекламний тренд мегаполісів

Сітілайти – це невід’ємна частина сучасного мегаполісу. Найчастіше їх можна зустріти на центральних вулицях міста, де збирається велика кількість людей.

Виглядають вони як короба розміром 1,2х1,8 метри, з внутрішньою підсвіткою і рекламою з однієї або обох сторін. Цей тип рекламоносія призначений в першу чергу для охоплення цільової аудиторії «пішоходи». Сітілайти встановлюються на тротуарі, на рівні людського погляду, завдяки чому збільшується тривалість візуального контакту.

З огляду на те, що сюжет на сітілайті вивчається з малої відстані 1-2 метра, дуже важливо отримати високу якість зображення. Необхідно правильно підібрати компанію, яка зможе виготовити сітілайти якісно і оперативно.

У чому наші переваги:
 • Друк шириною до 5 м.

  Наше друкарське обладнання дозволяє друкувати на рулонах шириною до 5 метрів і листах форматом до 3х2,5 метри

 • Точне перенесення кольорів

  Штатні фахівці з управління кольором, налаштовані профілі друку для кожного матеріалу і устаткування, друк оригінальними фарбами

 • Робота в режимі 24/7

  Наше виробництво працює цілодобово, в 3 зміни і без вихідних. Більше 50% замовлень виконуються протягом 1 доби

 • Своя монтажна бригада

  Всю нашу продукцію монтують бригади сертифікованих фахівців

Що допомагає привернути увагу?

Друк сітілайтів відбувається на спеціальному матеріалі – сіті папері. Від звичайного паперу він відрізняється підвищеним світлопропусканням, рівномірним світлорозсіюванням, стійкістю до середовища з підвищеною вологістю і тим, що освітлений ззаду він збільшує контрастність зображення.

При виготовленні сітілайтів можуть використовуватися сольвентні чорнила, але для отримання більш високої якості і кращого світлорозсіювання варто замовити УФ-друк.

Якщо у вас виникли додаткові питання або ви хочете отримати розрахунок вартості замовлення – заповніть форму, і наші менеджери Вам зателефонують.

Цікавіть вартість?
Замовляйте прорахунок і безкоштовно проконсультуйтеся з нашим фахівцем!
Прикріпити макет

Як виділити Ваш сітілайт із загального потоку?

Якщо ви хочете, щоб ваші сітілайти були виготовлені швидко і максимально якісно, то звернутися в Univest Advertising Production буде правильним рішенням. Давайте по пунктах розглянемо, чому:

 1. Univest Advertising Production надає послуги широкоформатного друку в Києві протягом вже 10-ти років. У нас на виробництві встановлено 10 широкоформатних принтерів промислового класу. Ми зможемо забезпечити якість в стислий термін.
 2. Профілювання всього обладнання в Univest Advertising Production виконується штатними фахівцями, які досконально знають кожну друкарську машину у нас на виробництві. Ми забезпечуємо точну передачу кольору.
 3. Для всіх видів друку ми використовуємо тільки оригінальні чорнила з широким охопленням і стійкістю від вигорання.
 4. Якщо у Вас немає готового макету, наш Відділ дизайну та додрукарської підготовки допоможе розробити найбільш креативне рішення для Ваших сітілайтів.

Звернувшись в Univest Advertising Production одного разу, Ви захочете співпрацювати з нами знову і знову.

Приклади робіт

Спосіб заощадити

Перед тим, як створювати макет Ваших сітілайтів, рекомендуємо ознайомитися з технічними вимогами, які можна знайти на сайті. Вони допоможуть уникнути додаткових витрат на доопрацювання від нашого дизайнера, а також заощадять вам час, оскільки замовлення набагато швидше потрапить до друку.

Серед наших партнерів
Вони кажуть:
У Вас ще залишилися питання?
Залиште свій номер і наш менеджер зателефонує Вам протягом 1 години!