м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

Рекламні стелли

Королева доріг

Рекламна стела – відмінний вибір, якщо ваш заклад знаходиться недалеко від дороги. За рахунок вдалого розташування на рівні очей водіїв і значних габаритів, стела не дасть відвідувачеві випадково проїхати повз вашого офісу, АЗК, ресторану.

Ця окрема конструкція може досягати у висоту декількох десятків метрів і привертати увагу на відстані до декількох кілометрів. Це дуже важливо для залучення уваги водіїв. Вони, рухаючись на великій швидкості, повинні встигнути помітити Вашу рекламу заздалегідь і зупинитися біля Вашого закладу.

Особливо актуальним даний елемент зовнішньої реклами є в місцях, насичених великою кількістю магазинів, торгових точок, вивісок, афіш та інших помітних оголошень. Стела допоможе потенційному клієнтові побачити саме Вашу рекламу у всьому різноманітті.

У чому наші переваги:
 • Власний конструкторський відділ і дизайнери

  Ми можемо розробити 3D модель і конструктивне рішення будь-якого об’ємного виробу

 • Комплексне виробництво

  Весь технологічний цикл на одному виробництві: розробка, друк, порізка, фарбування, зварювання, складання, монтаж

 • Доставка і монтаж по всій Україні

  Власна транспортна служба, монтажні бригади у всіх обласних центрах

 • Документальний супровід та гарантійне обслуговування

  Наші клієнти отримують всі необхідні документи для розміщення зовнішніх конструкцій: дозволи, креслення тощо. Ми здійснюємо гарантійне та післягарантійне обслуговування всіх своїх виробів

Складові привабливості

Перше, на що варто звернути увагу, замовляючи стелу, – це її розміри. Певних стандартів немає. Головне пам’ятати, що цей параметр сильно впливає на її помітність і солідність.

Наступний фактор – використовувані матеріали. Каркас роблять з металевих труб і профілів, а ось лицьова частина стели може бути виготовлена з: пластику, акрилу, стільникового полікарбонату, металу, композитного алюмінію.

Щоб зробити стелу помітною і в нічний час доби, використовують різні варіанти підсвічуваннялюмінесцентні лампи, неон, світлодіоди, прожектори.

Хочете отримати розрахунок своєї стели? Заповніть форму, і найближчим часом наш менеджер Вам зателефонує.

Цікавіть вартість?
Замовляйте прорахунок і безкоштовно проконсультуйтеся з нашим фахівцем!
Прикріпити макет

Хочете не тільки гарно, але і надійно?

Стела – рекламна конструкція, яка, перш за все, повинна бути стійкою. Будучи фактично «вітрилом», вона піддається постійному впливу вітрових навантажень. Від стійкості стели залежить не тільки її довговічність, але і безпека оточуючих. Саме тому конструкторський відділ Univest Advertising Production приділяє велику увагу точності розрахунків і детальній перевірці всіх креслень, вироблених нами стел.

Ще один найважливіший елемент стели – це її фундамент або основа. Часто вони приховані від очей під землею, але від правильної і своєчасної закладки фундаменту також багато в чому залежить міцність всієї конструкції.

Практично всі стели виробляються нами з внутрішньою підсвіткою. Для вирішення цього завдання ми застосовуємо максимально надійні і довговічні діоди, які протягом ,як мінімум, 2-3 років зберігають до 70% сили світіння.

Завдяки наявності всього необхідного обладнання, Univest Advertising Production здійснює виробництво повного циклу. Ваша стела буде виконана точно в обумовлений термін. Крім цього, ми надаємо гарантію на продукцію.

Разом  з виробництвом ми пропонуємо монтаж стел, причому як в Києві, так і по всій Україні. А якщо ви ще не підготували дозвільну документацію, то ми можемо допомогти впоратися і з цим завданням.

Крім виготовлення та встановлення, наші дизайнери знайдуть для вас привабливі і нестандартні ідеї, завдяки яким ваша стела буде привертати увагу.

Приклади робіт

Запобігаємо непередбачуваним витратам

Перше, на що варто звернути увагу при установці стели, – розташування підземних комунікацій. Конструкція повинна знаходитися на певній відстані від них.

По-друге, наявність дозволу від відповідальних комунальних підприємств.

Не варто економити на матеріалах. Один раз замовивши, нехай дорожчу, але якісну стелу, ви отримаєте продукт, який прослужить довгі роки.

 

Серед наших партнерів
Вони кажуть:
У Вас ще залишилися питання?
Залиште свій номер і наш менеджер зателефонує Вам протягом 1 години!