м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

Виготовлення рекламних вивісок

По одежі зустрічають…

Рекламні вивіски замовляють для того, щоб повідомити аудиторії про місцезнаходження Вашої компанії, офісу чи магазину. Крім цього, вивіска це саме те, що клієнт бачить першим, прийшовши до вас. Щоб сформувати у відвідувача відразу правильне уявлення про Вас, вивіска повинна поєднувати в собі продуманий дизайн, якісні матеріали та вмілу збірку. Все це ви отримаєте, звернувшись з подібним замовленням до нас.

У чому наші переваги:
 • Власний конструкторський відділ і дизайнери

  Ми можемо розробити 3D модель і конструктивне рішення будь-якого об’ємного виробу

 • Комплексне виробництво

  Весь технологічний цикл на одному виробництві: розробка, друк, порізка, фарбування, зварювання, складання, монтаж

 • Доставка і монтаж по всій Україні

  Власна транспортна служба, монтажні бригади у всіх обласних центрах

 • Документальний супровід та гарантійне обслуговування

  Наші клієнти отримують всі необхідні документи для розміщення зовнішніх конструкцій: дозволи, креслення тощо. Ми здійснюємо гарантійне та післягарантійне обслуговування всіх своїх виробів

Як підібрати вивіску до душі?

На зовнішній вигляд і конструктив вивіски крім Вашого бюджету впливають безліч чинників. Це і особливості фасаду, на якому Ви хочете закріпити вивіску, і дозволені форми зовнішньої реклами, що діють у Вашому регіоні.

У разі, якщо у Вас є брендбук, який регламентує зовнішній вигляд і матеріали для виробництва вивіски, підряднику залишається чітко дотримуватися інструкції (з урахуванням адаптації брендбуку до особливостей об’єкту, на якому кріпиться вивіска). Якщо затвердженого стилю немає, необхідно залучити дизайнера зовнішньої реклами, який розробить дизайн вивіски з урахуванням Ваших побажань і особливостей Вашого логотипу та місця розміщення.

Важливий елемент будь-якої вивіски це каркас, який монтується на будівлю і «несе» на собі всі зовнішні елементи вивіски. Він, як правило, робиться з металу. Видимі елементи вивіски найчастіше виготовляються з різних пластиків, композитного алюмінію, самоклеючих плівок, нержавійки. Всі ці матеріали стійкі до вигорання під прямими сонячними променями, призначені для використання в агресивному середовищі, де можливі різкі перепади температури, вологості.

Вірне і ефектне підсвічування допоможе Вашій вивісці виділитися серед десятків сусідніх назв, афіш, лайтбоксів. Вивіска буває статичною і динамічною, зовнішньою і внутрішньою. Можуть бути підсвічені окремі елементи світлової вивіски; внутрішнє світіння скомбіновано з контражурним ефектом.

Якщо вам потрібна рекламна вивіска, ціна на неї, як ми вже сказали, залежить від конструктиву виробу, застосованих матеріалів, наявності світлових елементів, особливостей кріплення на фасад / дах і може коливатися в межах від 500 до 10 000грн за 1 метр погонний виробу.

Щоб дізнатися точну вартість – заповніть форму для замовлення прорахунку, і наші менеджери вам зателефонують.

Цікавіть вартість?
Замовляйте прорахунок і безкоштовно проконсультуйтеся з нашим фахівцем!
Прикріпити макет

Вивіски, які підкреслять ваш стиль

Univest Advertising Production виготовить для вас рекламні вивіски в Києві будь-якої конфігурації. Ви просто надсилаєте нам макет вивіски (векторне зображення) і фото місця, де ви її хочете розмістити. Решта турботи ви можете сміливо перекласти на нас.

У нашому відділі зовнішньої реклами працюють дизайнери, інженери-конструктори, макетники, монтажники. Таким чином, ми пропонуємо повний цикл виробництва вивісок від розробки ідеї і 3d-візуалізації до доставки та професійного монтажу у будь-якій точці України.

Стандартний процес виробництва вивіски в Univest Advertising Production починається з виїзду до Вас на об’єкт нашого фахівця для фотофіксації і технічної експертизи об’єкта. Потім розробляється дизайн вивіски і візуалізація на фотографії майбутнього місця розміщення. Після затвердження дизайну, інженери-конструктори готують креслення конструкції, підбирають оптимальні матеріали і складають кошторис і план виробництва вивіски.

Весь друк, порізка, зварювання, фарбування і будь-які інші роботи виконуються у нас на виробництві.

Для друку по жорстким матеріалами наш цех обладнаний трьома сучасними планшетними УФ-принтерами. Все обладнання проходить своєчасне калібрування, а для друку застосовуються тільки оригінальні УФ-чорнила. Завдяки цьому ваша вивіска буде відрізнятися насиченістю кольорів і стійкістю до вигорання.

Порізка всіх елементів вивіски виконується на високоточному швейцарському порізочному комплексі Zund G3.

У всіх світлових вивісках Univest Advertising Production стоять перевірені світлодіоди з гарантією. Конструктив виробів передбачає їх легке і швидке обслуговування. Ми здійснюємо гарантійне та післягарантійне обслуговування вивісок.

Наша власна транспортна служба акуратно і швидко доставить вивіску в будь-яку точку Києва або по Україні, а сертифіковані монтажники і промислові альпіністи надійно зафіксують готову вивіску на будь-якому об’єкті.

Крім виготовлення продукції, в Univest Advertising Production завжди готові допомогти клієнтам з оформленням дозвільної документації на вивіски.

Приклади робіт

Як не переплатити?

Перед замовленням вивіски бажано завчасно узгодити її розміщення з власниками будівлі і відповідальними комунальними підприємствами.

Передаючи готовий макет нам, переконайтеся, що він відповідає технічним вимогам. Так ви зможете заощадити на доопрацюваннях з боку нашого дизайнера.

Серед наших партнерів
Вони кажуть:
У Вас ще залишилися питання?
Залиште свій номер і наш менеджер зателефонує Вам протягом 1 години!