м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

P.O.S. продукція

Вхідна група. Торговий зал. Місця викладки товарів. Прикасова зона.

Якщо Ви хочете максимально привернути увагу до Вашої продукції безпосередньо в місцях продажу, на допомогу прийдуть POS-матеріали. Яскраві і привабливі, найчастіше вони розташовуються в торговому залі або безпосередньо на стелажах і виглядають як: цінникотримачі, стопери, шелфтокери, цінники, воблери, прапорці, промостійки і т. д.

Завдяки своїй різноманітності, подібні рішення завжди будуть виглядати свіжо і оригінально, а використання комбінованих матеріалів і якісного обладнання допоможе створити продукцію, яка буде привертати увагу споживачів.

Звернувшись в Univest Advertising Production, Ви можете бути впевнені, що для вирішення поставленого  завдання будуть застосовані найбільш оптимальні рішення, а наші менеджери допоможуть вірно підібрати матеріали.

 

У вас є завдання: Як зробити Вашу продукцію найпомітнішою? Як вигідно виділити саме Ваш бренд?

POS-матеріали дуже ефективні для залучення аудиторії безпосередньо в місцях продажу. Такі яскраві та різні, вони завжди допоможуть виділити Вашу продукцію на тлі конкурентів. Для досягнення максимального ефекту ми використовуємо тільки якісні матеріали та найбільш креативні рішення. Наявність у нас всього необхідного обладнання дозволить виготовити POS-продукцію, яку точно помітять.

Детальніше
Не знайшли те, що шукали?
Залиште свій номер і наш менеджер Вам зателефонує протягом 1 години!