м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

Гофрокартонні рекламні стенди і стійки

Картонні стенди - сучасний тренд з безліччю переваг

Гофрокартонні стенди – один з найбільш актуальних і практичних видів рекламних стійок сьогодні. Їх встановлюють в торгових центрах, залах, на виставках і в інших місцях скупчення людей. Рекламні стійки з картону мають кілька переваг:

 • вони коштують дешевше, ніж аналогічні вироби з пластику, металу або дерева;
 • такі стенди дуже легкі, що зручно при транспортуванні і під час експлуатації;
 • на об’єкт можуть доставлятися в плоскому або розібраному вигляді;
 • картон зручний в обробці і дозволяє реалізувати стенди самої різної форми;
 • Єдине, в чому такі конструкції поступаються – це термін експлуатації. У стендів з міцніших матеріалів період використання буде більше. У той же час це робить стенди з гофрокартону ідеальним рішенням для короткострокових заходів і акцій, стимулює вас частіше дивувати споживача своїми рекламними рішеннями.

Картонні рекламні стійки – це сучасний європейський тренд. Хочете йти в ногу з часом і бути практичними? Тоді така продукція саме для вас!

У чому наші переваги:
 • Невеликі тиражі

  Ми готові розробити і виготовити для вас навіть невелику кількість стендів – від 10 екземплярів

 • Готові моделі стендів

  Якщо стенд потрібен вам терміново, або у вас ще немає свого бачення, ви зможете в оперативному режимі вибрати будь-який варіант з десятка готових рішень

 • Свій конструкторський відділ і дизайнери

  Ми своїми силами розробимо для вас конструктивне рішення будь-якого об’ємного стенду з гофрокартону

 • Доставка і монтаж по всій Україні

  Univest Advertising Production має власну службу доставки і монтажні бригади у всіх обласних центрах України

Головні фактори, що впливають на вартість паперових стендів

Навіть з огляду на те, що стійки з картону – це більш бюджетний варіант, ціна на них може значно відрізнятися. Від чого це залежить?

Від матеріалу. Картон від картону різниться: можуть бути стійки з гофрокартону (3-шарові або 5-шарові), переплетений картон і т.д. До того ж, комбінування матеріалів ніхто не відміняв. А це означає, що окремі елементи конструкції можуть бути виконані з акрилу, ПВХ, композиту і т.д.

Від конструкції. Ви можете замовити рекламну конструкцію з гофрокартону як більш стандартного формату, так і вдатися до дизайнерського рішення. Це ще один плюс використання картону. Йому набагато легше надати бажану форму. На це також впливає функціональне призначення стенду: буде він просто рекламою або тримати на собі ваш товар. У будь-якому випадку рекламні стенди з гофрокартону дають можливість втілювати нестандартні ідеї.

Від розмірів стенда. Тут все просто: чим більше картонний дисплей – тим більше матеріалів і фарби необхідно використовувати. Тобто, тут ціна прямо пропорційна габаритам стенду.

Вартість гофрокартонного стенду залежить від конструктиву вироба, кількості полиць, їх несучої здатності, використаної фурнітури. Також важливо розуміти чи повинен стенд доставлятися до місця використання в зібраному вигляді або розібраному.

Якщо вас цікавлять ціни на стенди, замовте прорахунок Вашого рекламного стенду. Наші менеджери і конструктори в оперативному режимі прорахують для вас вартість виробів.

Цікавить вартість?
Замовляйте прорахунок безкоштовно проконсультуйтеся з нашим фахівцем!
Прикріпити макет

Виробництво картонних стендів за передовими технологіями

Ще не знаєте, у кого замовити виготовлення рекламних стендів з картону в Києві? Тоді ми вам підкажемо – в Univest Advertising Production!

Ми маємо всі необхідні складові для виконання таких замовлень на високому рівні: матеріали, сучасні технології і досвідчених фахівців. В Univest Advertising Production зображення для картонних стендів друкують двома способами:

 • прямий друк по гофрокартону;
 • друк по плівці з наступною прикатуванням на картон.

В обох випадках використовується  цифровий друк. Тому Ви маєте можливість замовити навіть дуже короткий тираж стендів (від 10 шт.) За розумною ціною.

Все, що вам потрібно зробити – залишити заявку. Після цього наші менеджери зв’яжуться з вами, і ви зможете обговорити деталі замовлення.

Фахівці конструкторського відділу розроблять 3D-модель вашого макета, а дизайнери – допрацюють його. Також ми підберемо найбільш оптимальні технологічні рішення для картонного стенду будь-якої складності. Якщо у вас є свій макет, ми зможемо приступити до виробництва ще оперативніше.

Наявність необхідних друкованих технологій та власного постпресс дозволяють нам виробляти гофрокартонні стенди повністю у себе. Тому ви можете бути впевнені в абсолютному контролі кожного етапу виробництва продукції.

Замовляючи рекламні стенди з картону, ви отримуєте ще один бонус: доставку в розібраному або зібраному вигляді. Якщо ви будете транспортувати конструкцію з одного місця в інше, ми доставимо вам її в розібраному вигляді разом з інструкцією по збірці. Якщо ж ви не хочете витрачати свій час на складання або боїтеся пошкодити стенд, ми привеземо його в зібраному вигляді.

І вам не потрібно буде самостійно приїжджати за виробом. Завдяки транспортному відділу Univest Advertising Production ми можемо доставити готовий тираж за будь-якою адресою в Києві або по Україні.

Приклади робіт

Картонні стенди від ідеї до реалізації

Виготовлення рекламних стійок з картону вимагає ретельного і комплексного опрацювання, тому краще залишити цю справу професіоналам. Якщо у вас є свій макет, дизайнери і фахівці конструкторського відділу Univest Advertising Production допрацюють його з урахуванням всіх нюансів. Якщо ж у вас немає свого макета, ми з радістю запропонуємо вам свої ідеї, зробимо сигнальний зразок. І тільки після того, як ви його затвердите, надрукуємо повний тираж.

Серед наших партнерів
Вони кажуть:
У Вас ще залишилися питання?
Залиште свій номер і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 1 години!