м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

Палетна обмотка

Один з найефективніших P.O.S. матеріалів у ритейлі

З кожним роком роздрібні торговельні мережі все частіше застосовують палетну обмотку. Сучасний магазин вже складно уявити без численних палетних островів в проходах між торговими рядами. На цих місцях мерчендайзери здійснюють викладку товару. Часто саме на базі окремо розташованих палет або палетних груп оформляються сезонні акції або просуваються новинки продуктового ряду. Бренд-менеджери і маркетологи, які завжди намагаються максимально ефективно використовувати простір торгових площ, не могли залишити без уваги додаткову рекламну площину, розташовану прямо на шляху покупця.

У чому наші переваги:
 • Повний цикл виробництва на сучасному обладнанні
 • Цифровий друк - доступні невеликі тиражі
 • Розробка дизайну і конструктивного рішення
 • Фокусний тираж палетних обмоток по будь-якій технології

Варіанти брендування палетной обмотки

Далеко не всі виробники реклами можуть запропонувати клієнтам ефективне технологічне рішення по оформленню окремо розташованих «островів». Необхідно мати обладнання, яке дозволяє задруковувати великі обсяги матеріалів в необхідній ширині і стислі терміни. І найголовніше, розуміти, як себе поведе на такій незручній площині той чи інший матеріал.

Такі можливості прямого друку і подальшої порізки, біговки і обробки доступні тільки якщо у рекламно-виробничої компанії є друкарське і післядрукарське обладнання індустріального рівня.

Після установки комплексу (Zund G3 3XL-3200 і Durst Rho Р10-200), ми із задоволенням пропонуємо своїм клієнтам оптимальне технологічне рішення по виробництву палетного оформлення у Києві.

У Univest Advertising Production ми за багато років відпрацювали різні варіанти виробництва брендованої палетной обмотки на будь-який смак і бюджет, так як P.O.S. матеріали і, зокрема, палетні обмотки – це область нашої спеціалізації.

Палетна обмотка з банера

Найпростіший і швидкий, але в той же час як і раніше функціональний варіант – друк на суцільнолитому або ламінованому банері. По периметру встановлюються люверси, кріплення відбувається за допомогою пластикових стяжок або обмотка степліруется безпосередньо до палетам. З візуальної точки зору – це не самий виграшний варіант. Палети, які огортає банер, не бувають ідеально рівними. Банер, як гнучкий рулонний матеріал, повторює всі нерівності стінок острова. Плюс фіксувати обмотку на скоби і стяжки далеко не завжди зручно.

Стінки з композитного алюмінію

Композитний алюміній – це матеріал, який широко застосовується в зовнішній рекламі. Він практично не схильний до дії вологи, перепадів температури, ударостійкий. Теоретично, палетні оформлення – палетні борти, які виконані з запечатаних листів композиту, можуть служити роками. Вигляд у такого рішення – безумовно преміальний. Тому таку реалізацію можна зустріти на забрендованих “островах” з дорогим товаром (наприклад, елітний алкоголь). Насправді, такий варіант має і суттєві недоліки. Так, композитний алюміній не зламається і не трісне. Але механічні пошкодження від щоденних ударів проїжджаючих візків, залишають видимі вм’ятини. Поступово поверхня дорогої обмотки втрачає свій презентабельний вигляд і виглядає вже не так преміально.

Палетна обмотка з гофрокартону

Цей варіант претендує на те, щоб стати «золотою серединою» між банером і композитом або іншими жорсткими листовими матеріалами. І цьому є цілий ряд причин, з якими пропонуємо ознайомитися нижче.

Цікавить вартість?
Замовляйте прорахунок та безкоштовно проконсультуйтеся з нашим фахівцем!
Прикріпити макет

Чому ж обирають палетную обмотку з гофрокартону?

Останнім часом все частіше звичайні рівні палетні обмотки перетворюються в повноцінні брензони. Мегаострови, зібрані з 6-8 палет, оформляються в тематиці декорацій до популярних фільмів або мультфільмів, реалізуються будь-які креативні ідеї.

І в цьому випадку гофрокартон часто виявляється не просто оптимальним, а єдиним можливим рішенням. Адже листи цього матеріалу за допомогою спеціальних цифрових каттеров можна вирізати по довільному контуру. Збираються такі нестандартні рішення на клей.

Збірка палетной обмотки з гофрокартону в магазині максимально проста. Сусідні стінки з’єднуються між собою за допомогою нанесеного на спеціальні клапани двостороннього скотча або за допомогою пластикових гвинтів з гайками. Обидва варіанти монтажу займають не більше 2-3 хвилин і не вимагають ніякої спеціальної підготовки або фізичних зусиль.

Максимальний ефект при виборі палетной обмотки з картону досягається тоді, коли зображення наноситься УФ-фарбами на гофрокартон безпосередньо, без проміжної операції по друку на плівці з подальшим прикатуванням на картон. Тоді в ціну не потрібно включати зайві операції і матеріали. Зображення, віддруковане УФ-фарбами максимально яскраве і стійке до зовнішніх впливів.

У місцях продажів декорації з гофрокатону незмінно викликають ВАУ-ефект і відчутно стимулюють продаж товару, який представлений на красиво оформленому палетному острові.

Отже, виділимо основні причини, чому частіше вибирають палетне оформлення з гофрокартону:

 • Гофрокартон є одним з найбільш доступних за ціною матеріалів для виробництва реклами!
 • Ідеально підходить для короткострокових акцій!
 • Завдяки своїй структурі, він прекрасно тримає форму!
 • Паперовий лайнер гофрокартону – ідеальна поверхня для закріплення фарби!
 • Мала вага матеріалу – економія на доставці, яка дорожчає з кожним роком!
 • Плюс цей матеріал в рази екологічніше всіх альтернатив!
 • Така продукція легко і на 100% утилізується, а точніше навіть здається на вторинну переробку!
Приклади робіт

На завершення ще один приємний бонус!

Завдяки цифровим технологіям друку, ми можемо оперативно виготовити Вам один екземпляр або невеликий фокусний тираж палетноъ обмотки по будь-якій технології. А після успішних польових випробувань оперативно і якісно зробимо потрібний Вам тираж.

Ніяких ризиків отримати продукцію, яка не відповідає очікуванням, або переплати за зайві вироби.

Залишилося тільки спробувати!

Серед наших партнерів
У Вас ще залишилися питання?
Залиште свій номер і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 1 години!