м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

Куточок споживача/Інформаційний стенд

Тримайте відвідувачів в курсі подій

Практично в кожному магазині можна побачити куточок споживача. Зазвичай він виглядає як настінний стенд з кишенями, на якому розміщують важливу для відвідувачів інформацію.

Плануючи оформлення куточка споживача, найкраще знайти компанію, яка зможе запропонувати не тільки якісне і своєчасне виконання замовлення, а й оригінальні рішення, які найбільше підійдуть до інтер’єру Вашого закладу.

У чому наші переваги:
 • Власний конструкторський відділ і дизайнери

  Ми можемо розробити 3D модель і конструктивне рішення будь-якого об’ємного виробу

 • Комплексне виробництво

  Весь технологічний цикл на одному виробництві: розробка, друк, порізка, фарбування, зварювання, складання, монтаж

 • Точне перенесення кольорів

  Штатні фахівці з управління кольором, налаштовані профілі друку для кожного матеріалу і устаткування, друк оригінальними фарбами

 • Доставка і монтаж по всій Україні

  Власна транспортна служба, монтажні бригади у всіх обласних центрах

З чого будемо робити?

При виготовленні куточка покупця для основи найчастіше використовують ПВХ або композитний алюміній. Ці матеріали досить довговічні і легкі.

Певних стандартів для розміру такого виробу, а також кількості кишеньок немає. Все залежить від Ваших потреб.

Для виготовлення кишеньок найкраще застосовувати противідблискуючі плівки. Тоді відвідувач зможе без проблем прочитати повідомлення.

Для нанесення зображення на основу стенду найчастіше використовують УФ-друк. У разі,  якщо у стенду однотонний фон, застосовуються кольорові плівки.

Якщо у Вас виникли додаткові питання або цікавить розрахунок вартості – заповніть форму, яку знайдете нижче, і наші менеджери Вам передзвонять.

Цікавіть вартість?
Замовляйте прорахунок і безкоштовно проконсультуйтеся з нашим фахівцем!
Прикріпити макет

Як перетворити стенд в елемент дизайну?

Щоб інформаційний стенд гармонійно виглядав у Вашому закладі, розробляти його зовнішній вигляд необхідно з урахуванням дизайну інтер’єру. У Univest Advertising Production для Вас виготовлять будь-яке нестандартне рішення. Для цього у нас є все необхідне обладнання – планшетні принтери для УФ-друку, екосольвентні принтери, комплекс цифрової порізки Zund  G3, лазерний гравер. Збірка стендів виконується кваліфікованими макетчиками. Наші штатні монтажні бригади можуть змонтувати готовий стенд у Вас на об’єкті в будь-якій точці України.

Щоб отримати виріб, який стане гідним доповненням інтер’єру Вашого закладу, наш дизайнерський відділ розробить і передасть Вам на затвердження кілька рішень.

Замовляючи інформаційні стенди, Ви напевно захочете, щоб вони довгий час зберігали презентабельний зовнішній вигляд. Щоб ви отримали саме такий виріб, для виготовлення інформаційних стендів в Univest Advertising Production застосовують матеріали високої якості і правильні технологічні рішення. Навіть через кілька років використання кишеньки не відірвуться, а надруковані елементи збережуть свої кольори.

Приклади робіт

Як ви можете заощадити?

Якщо ви хочете заощадити кошти і час, то перед відправкою макету інформаційних стендів в роботу переконайтеся, що він відповідає технічним вимогам.

Ці вимоги ви знайдете на сайті. Виконавши макет, як зазначено в них, ви позбавите себе від необхідності платити за доопрацювання з боку нашого дизайнера. Також це дозволить швидше приступити до виготовлення вашого замовлення.

Вони кажуть:
У Вас ще залишилися питання?
Залиште свій номер і наш менеджер зателефонує Вам протягом 1 години!