м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

Візитки

Візитка, як ознака хорошого тону

Будучи невеликим виробом з картону або пластику, візитка виступає не просто засобом передачі контактної інформації, але і можливістю підкреслити вашу обізнаність в питаннях ділового етикету. Візитна картка дозволить справити хороше враження, що є основою плідних ділових відносин, тим більше, що друк візиток це недорого.

Візитки роздають клієнтам, вручають партнерам, з обміну ними можуть починатися переговори. Всі ці дії спрямовані на те, щоб клієнт міг зв’язатися з вами в подальшому, а також для формування позитивного іміджу. Якщо ж візитка ще й якісно виконана, це допоможе вигідно виділити вас серед конкурентів.

Якість друку залежить від того, наскільки вірно Ви обрали підрядника для друку візиток в Києві. Також це може вплинути на швидкість виконання замовлення.

У чому наші переваги:
 • Цифровий офсет

  Цифрові тиражі з офсетною якістю завдяки технології друку “Цифровий офсет” від HP Indigo

 • Оперативне виробництво

  Найкоротші терміни здачі рекламної продукції – понад 50% замовлень виконуються протягом 24 годин

 • Автоматизований постпрес комплекс

  Порізка, ламінація, біговка, висічка, брошурування, PUR-палітурка на одному виробництві, без підключення субпідряду

 • Точне перенесення кольорів

  Штатні фахівці з управління кольором, налаштовані профілі друку для кожного матеріалу і устаткування, друк оригінальними фарбами

А яку візитку хочете Ви?

Говорячи про візитки, перше, на що слід звернути увагу, це матеріал, на якому їх будуть друкувати. В основному це щільний папір або картон. Також іноді використовують пластик.

Розміри у візитки можуть бути різні, але найчастіше це 90х50 мм. Продукція подібного розміру відмінно поміщається в гаманець або стандартну візитницю.

Яскравість ваших візиток залежить від того, наскільки багату кольорову палітру ви захочете задіяти в їх створенні. Це може бути як сувора, двоколірна продукція, так і багатобарвний друк.

Кольоровість візитки, як і матеріал, безпосередньо впливає на її вартість і залежить від дизайну.

Цікавіть вартість?
Замовляйте прорахунок і безкоштовно проконсультуйтеся з нашим фахівцем!
Прикріпити макет

Чому варто звернутися до нас?

Перед тим як замовити візитки, необхідно знайти відповідь на це питання. Перше, з чим Ви зіткнетеся – це дизайн. Ви можете розробити його самостійно, тим більше, що вистачає інтернет-сервісів, які можуть допомогти в цьому. Але створити дійсно щось креативне і індивідуальне зможуть лише кваліфіковані фахівці. Саме такі люди працюють у нашому креативному агентстві.

Тепер, коли у Вас вже є готовий макет на руках, можна приступати до друку.

Якщо ви хочете замовити візитки недорого і гарної якості, найкраще підійде технологія цифрового офсету. Саме вона використовується в Univest Advertising Productionдля друку подібних замовлень. Це дозволяє нашим клієнтам отримати ряд переваг, а саме:

– друк, за якістю не поступається офсетному;

– імітація кольорів PANTONE до 97%;

– точне співпадіння двох сторін візитки (в разі двостороннього друку);

– відсутність різнотону в тиражі.

Також хотілося б відзначити, що ми можемо надрукувати будь-яку необхідну кількість візиток (від 100 штук і більше).

Крім друку вашого замовлення, Univest Advertising Production може запропонувати додати додаткові ефекти: ламінацію, покриття деяких елементів лаком, тиснення фольгою і т.д.

Приклади робіт

Що вам допоможе не переплачувати?

Передаючи замовлення в друк, корисно ознайомитися з нашими технічними вимогами . У них вказана інформація, яка допоможе Вам правильно підготувати макет до друку. Відповідність цим вимогам позбавить Вас від зайвих часових і грошових витрат на доопрацювання.

Серед наших партнерів
Вони кажуть:
У Вас ще залишилися питання?
Залиште свій номер і наш менеджер зателефонує Вам протягом 1 години!