м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

Друк дипломів і грамот

Хочете підкреслити досягнення?

Дипломи є друкованим документом, який підтверджує знання людини в тій чи іншій галузі. Можуть виступати додатковими плюсами як для співробітника, так і для компанії в цілому.

Грамоти також є друкованим документом, але вже несуть заохочувальний характер. У майбутньому можуть послужити доказом досягнень і успіхів. Але, на відміну від дипломів, їх частіше вручають за заслуги перед компанією, колективом і т.д.

Замовляючи таку продукцію, клієнт очікує своєчасний друк і доставку. Співпрацюючи з нашою компанією, Ви отримуєте ряд переваг, з якими можна ознайомитися нижче.

У чому наші переваги:
 • Цифровий офсет

  Цифрові тиражі з офсетною якістю завдяки технології друку “Цифровий офсет” від HP Indigo

 • Оперативне виробництво

  Найкоротші терміни здачі рекламної продукції – понад 50% замовлень виконуються протягом 24 годин

 • Автоматизований постпрес комплекс

  Порізка, ламінація, біговка, висічка, брошурування, PUR-палітурка на одному виробництві, без підключення субпідряду

 • Точне перенесення кольорів

  Штатні фахівці з управління кольором, налаштовані профілі друку для кожного матеріалу і устаткування, друк оригінальними фарбами

Ще не визначилися, які дипломи або грамоти замовити?

Перед тим як замовити друк дипломів і грамот, необхідно вказати ряд параметрів, а саме: формат, кольоровість і те, на якому папері повинне бути виконане ваше замовлення.

Як грамоти, так і дипломи найчастіше являють собою аркуш формату А4 (рідше А3 або А5), виконаний за допомогою повноколірного  друку на офсетному, дизайнерському або крейдованому папері.

Важливо пам’ятати, що всі вище перераховані параметри безпосередньо впливають на вартість вашого замовлення. Після заповнення форми нижче, наш фахівець з вами зв’яжеться і зробить розрахунок.

Цікавіть вартість?
Замовляйте прорахунок і безкоштовно проконсультуйтеся з нашим фахівцем!
Прикріпити макет

Це може прикрасити будь-яке святкування

Створюючи бланки грамот і дипломів,  потрібно враховувати, що подібна продукція демонструє статус компанії. Саме тому при її виготовленні важливо використовувати найякісніші матеріали і найбільш оптимальні способи друку.

Для реалізації подібних замовлень Univest Advertising Production пропонує застосовувати технологію цифрового офсету, що дає наступні переваги:

висока якість (можна порівняти з офсетним друком);

оперативність (можливість отримати готову продукцію безпосередньо під час заходу);

персоналізація (на кожному примірнику може бути зазначено індивідуальний штрих-код, ім’я або фотографія одержувача).

Univest Advertising Production для подібної продукції може запропонувати застосування додаткових ефектів: ламінацію, суцільне або вибіркове лакування, тиснення фольгою і багато іншого.

Крім друку дипломів або грамот, наша компанія може допомогти з розробкою дизайну. Фахівці відділів дизайну та додрукарської підготовки з радістю поділяться з вами креативними ідеями.

Приклади робіт

Маневр для економії

Перед складанням макету Вашого диплома або грамоти рекомендуємо врахувати технічні вимоги. Їх Ви можете завантажити на сайті. Це заощадить Ваш час, оскільки можна буде відразу відправити замовлення в друк. І гроші – макет не вимагатиме доробок з боку нашого дизайнера.

Серед наших партнерів
Вони кажуть:
У Вас ще залишилися питання?
Залиште свій номер і наш менеджер зателефонує Вам протягом 1 години!