м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
Замовити прорахунок

Друк фотокниг

Фотокнига, як відмінний спосіб ділитися емоціями

Друковані фотокниги – це сучасний спосіб зберігання ваших фотографій, завдяки якому всі знімки будуть зібрані в повноцінний друкований виріб, оформлений відповідно до вашого смаку і доповнений різними підписами. Завдяки застосовуваним технологіям друк фотокниг на замовлення – це недорого.

Як явну перевагу перед класичними альбомами слід зазначити можливість розміщення панорамних знімків на весь розворот.

Подібна продукція може бути приурочена до різних знаменних дат і подій, виступаючи як нестандартний подарунок вашим клієнтам.

Але щоб клієнт був дійсно задоволений подарунком, а ви отримали замовлення вчасно, дуже важливо правильно підібрати друкарню.

У чому наші переваги:
 • Цифровий офсет

  Цифрові тиражі з офсетною якістю завдяки технології друку “Цифровий офсет” від HP Indigo

 • Оперативне виробництво

  Найкоротші терміни здачі рекламної продукції – понад 50% замовлень виконуються протягом 24 годин

 • Автоматизований постпрес комплекс

  Порізка, ламінація, біговка, висічка, брошурування, PUR-палітурка на одному виробництві, без підключення субпідряду

 • Точне перенесення кольорів

  Штатні фахівці з управління кольором, налаштовані профілі друку для кожного матеріалу і устаткування, друк оригінальними фарбами

Рецепт правильного зберігання вражень

Перед тим як замовити виготовлення фотокниг, буде корисним більш детально представляти, з чого вони складаються.

Перше, з чим ми стикаємося, беручи альбом в руки – його формат. Це може бути як 30х20 см або 20х30 см (А4 в альбомному або портретному розташуванні), так і 30х30 см і 20х20 см.

Обкладинка. Буває м’якою або твердою. Виготовляється з паперу (офсетного, крейдованого, дизайнерського) або картону (крейдованого або дизайнерського).

Завдяки жорсткій обкладинці фотоальбом стає довговічнішим і соліднішим.

Далі переходимо до блоку. Зазвичай, це від 6 до 20 аркушів паперу, щільністю 130-200 г / м2. Використовується офсетний, крейдований і фотопапір.

Визначившись з обкладинкою і блоком вашого фотоальбому, треба вибрати спосіб скріплення сторінок. Це може бути термоклей, плетіння або брошурування.

Всі ці параметри впливають не тільки на зовнішній вигляд вашого виробу, а й на його вартість. ЇЇ можна дізнатися, зв’язавшись з нами або заповнивши форму нижче.

Цікавіть вартість?
Замовляйте прорахунок і безкоштовно проконсультуйтеся з нашим фахівцем!
Прикріпити макет

Як зображення зробити живими?

Наша компанія з радістю допоможе вам зберегти найяскравіші і приємні моменти на папері, щоб протягом довгого часу при перегляді ви знову і знову переживали їх. Для цього, здавалося б, нереального завдання Univest Advertising Production застосовує технологію цифрового офсету, що дозволяє отримати:

– чітку картинку;

– плавні колірні переходи;

– насичені фарби;

– друк на офсетному, крейдованому і фактурному папері будь-якої щільності.

Крім друку фотокниг в Києві, Univest Advertising Production пропонує додаткову обробку, яка зробить вашу фотокнигу більш привабливою, а саме: вибіркове покриття лаком, тиснення фольгою, ламінацію.

Приклади робіт

Для тих, хто хоче заощадити

Перед тим як передавати в друкарню вашу фотокнигу, уважно ознайомтеся з технічними вимогами до макету. Ця інформація дозволить вам заощадити кошти, витрачені за правки, внесені нашим дизайнером. Також, це допоможе максимально швидко відправити ваше замовлення в друк.

Серед наших партнерів
Вони кажуть:
У Вас ще залишилися питання?
Залиште свій номер і наш менеджер зателефонує Вам протягом 1 години!