м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

Друк меню

Меню, як важливий елемент стилю

Меню виглядає як перелік страв і напоїв, пропонованих закладом. Найчастіше складається з декількох аркушів паперу, зібраних в одній обкладинці. Також в ньому вказується вартість, а іноді і короткий перелік інгредієнтів, використаних при приготуванні страв.

Виступаючи візитною карткою закладу, меню не просто передає інформацію про асортимент, а й впливає на формування першого враження у клієнта.

Підбираючи компанію, яка буде виготовляти такий значний елемент дизайну, важливо з усього різноманіття пропозицій знайти найбільш оптимальне в плані технічних і логістичних можливостей.

У чому наші переваги:
 • Цифровий офсет

  Цифрові тиражі з офсетною якістю завдяки технології друку “Цифровий офсет” від HP Indigo

 • Оперативне виробництво

  Найкоротші терміни здачі рекламної продукції – понад 50% замовлень виконуються протягом 24 годин

 • Автоматизований постпрес комплекс

  Порізка, ламінація, біговка, висічка, брошурування, PUR-палітурка на одному виробництві, без підключення субпідряду

 • Точне перенесення кольорів

  Штатні фахівці з управління кольором, налаштовані профілі друку для кожного матеріалу і устаткування, друк оригінальними фарбами

Замовлення поліграфії, що підвищує апетит

Перше, що відразу впадає в очі – це обкладинка. Вона може бути виготовлена з паперу, картону, пластику або шкірозамінника. Будучи невід’ємною складовою дизайну, дуже важливо, щоб меню відповідало загальній стилістиці, а також було виконано з найбільш підходящих матеріалів.

Листи внутрішнього блоку зазвичай виготовляють з офсетного паперу щільністю 100-160 г / м2 з ламінуванням, що дозволяє їм довше зберігати привабливий зовнішній вигляд.

Спектр кріплень листів до обкладинки досить широкий. Це можуть бути як скоби, кільця, пружина, люверси, заклепки, стрічки, так і термопалітурка, ПУР клей або просто папка, виконана, наприклад, зі шкіри з тисненням. Від того, як буде кріпитися блок, залежить, чи зможете ви надалі змінювати листи, не передруковуючи повністю меню.

Необхідно згадати і про кольори, які застосовуються при друці. Це може бути як суто одноколірний друк, так і строкате повнокольорове рішення. Якщо виникли питання або вас цікавить, у скільки обійдеться друк замовлення у нас, заповніть форму нижче, і наші менеджери з Вам зателефонують.

Цікавіть вартість?
Замовляйте прорахунок і безкоштовно проконсультуйтеся з нашим фахівцем!
Прикріпити макет

Меню, до якого рука сама тягнеться

Для отримання результату, який сподобається вам і вашим відвідувачам, Univest Advertising Production використовує цифрову офсетну машину HP Indigo, завдяки якій Ви зможете оцінити:

1) якість друку, схожий з офсетним;

2) імітацію кольорової палітри PANTONE до 97%;

3) швидкість друку до 2000 А3 повнокольорових відбитків за годину;

4) помірну вартість, за умови тиражу до 1000 А3.

Univest Advertising Production пропонує ряд додаткових послуг, а саме: ламінація, вибіркове покриття окремих елементів УФ лаком, тиснення фольгою.

 

Якщо ж ви хочете, щоб меню максимально вписувалося в стилістику закладу, то дизайн вам можуть розробити в нашому креативному агентстві.

Приклади робіт

Як Ви можете заощадити?

Якщо Ви все-таки вирішили розробляти макет меню самостійно або у стороннього дизайнера, то рекомендуємо попередньо ознайомитися з технічними вимогами. Ця інформація Вам допоможе:

а) підготувати макет, який не вимагатиме доробок з боку нашого дизайнера;

б) отримати Ваше замовлення значно швидше, так як його відразу можна буде відправляти в друк.

Серед наших партнерів
Вони кажуть:
У Вас ще залишилися питання?
Залиште свій номер і наш менеджер зателефонує Вам протягом 1 години!