м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
Замовити прорахунок

Друк наклейок

Наклейка – зручний спосіб брендування

Наклейки відмінно підійдуть для маркування продукції або брендування торгових точок. З їх допомогою ви завжди зможете легко і швидко прикріпити свою рекламу практично на будь-яку поверхню.

З огляду на економічність виготовлення наклейок, різноманітність форм і широку сферу застосування, даний вид друкованої продукції є унікальним і досить ефективним засобом передання інформації. Чим швидше Ви замовте у нас наклейки, тим швидше зможете відчути переваги співпраці з нами.

У чому наші переваги:
 • Цифровий офсет

  Цифрові тиражі з офсетною якістю завдяки технології друку “Цифровий офсет” від HP Indigo

 • Оперативне виробництво

  Найкоротші терміни здачі рекламної продукції – понад 50% замовлень виконуються протягом 24 годин

 • Автоматизований постпрес комплекс

  Порізка, ламінація, біговка, висічка, брошурування, PUR-палітурка на одному виробництві, без підключення субпідряду

 • Точне перенесення кольорів

  Штатні фахівці з управління кольором, налаштовані профілі друку для кожного матеріалу і устаткування, друк оригінальними фарбами

З чого ж вибрати?

Подібна продукція крім форми, яка може бути абсолютно різною, відрізняється матеріалом, на якому відбувається виготовлення наклейок. Все залежить від умов, в яких вони будуть знаходитися. Найчастіше це папір або ПВХ плівка.

У випадку з папером слід враховувати, що друк наклейок на такому матеріалі дешевший і дозволяє робити їх маленького розміру (5х5 мм). Але при цьому плівку не можна повністю зняти, а ще вона не стійка до вологи. Єдине, що продовжить її термін служби — це ламінація.

Наклейки, виконані з плівки, досить легко відриваються, але при цьому коштують дорожче паперових. Також ПВХ матеріали (оракал) не схильні до дії вологи.

Наступне, на що слід звернути увагу, це кількість кольорів, що застосовується у виготовленні наклейок. Друкування може відбуватись як із застосуванням одного, так і багатьох кольорів – 5 кольорів (CMYK + White). Також важливо, чи зможе друкарня, яка виконує Ваше замовлення, запропонувати точну передачу палітри PANTONE. Необхідність використання подібної фарби може бути передбачена дизайном.

Та все це впливає на вартість замовлення. Все залежить виключно від ваших потреб і побажань. Зі свого боку ми гарантуємо індивідуальний підхід до вашої задачі, що дозволить знайти найкращі рішення для вас. Також ви можете ознайомитися з орієнтовним прайсом на друк наліпок:

Формат
наклейки
На папері Raflataс, грнНа плівці Oracal 640 з ламінацією, грн
за 100штза 1000штза 100штза 1000шт
Друк наліпок   А6 (150х100мм)20512503252150
Друк наліпок   А5 (210х150мм)32523005504100
Друк наліпок   А4 (210х300мм)570410010007600

*Вартість включає в себе печатку 4 + 0 і матеріал; вартість не включає плоттерну порізку.

Якщо вам потрібен терміновий друк наліпок на замовлення, ціна також може змінюватися через зменшення термінів. Нагадуємо, що таблиця – це орієнтовний прайс. Тому для отримання більш точної інформації замовте прорахунок, заповнивши форму нижче.

Цікавіть вартість?
Замовляйте прорахунок і безкоштовно проконсультуйтеся з нашим фахівцем!
Прикріпити макет

Якісне виготовлення наклейок на замовлення

Univest Advertising Production крім широкого спектру поліграфічних послуг, пропонує своїм клієнтам виготовлення наклейок на замовлення.

Наша компанія вже багато років створює поліграфічну продукцію, в тому числі і наклейки. Друк подібної продукції ми здійснюємо за допомогою технології цифрового офсету, що дає ряд переваг:

– висока довговічність картинки;

– стійкість до вигорання і стирання;

– імітація кольорової палітри PANTONE до 97%.

Наша цифрова офсетна машина HP Indigo здійснює друк на прозорій, білій, матовій, глянсовій, металізованій та плівці, що само руйнується, розміром А3.

Якщо ж ви хочете замовити виготовлення наклейок формату більшого, ніж А3, то Univest Advertising Production зможе запропонувати вам широкоформатний друк.

Якщо ж у вас виникли труднощі в розробці дизайну наклейок, то в цьому питанні вам із задоволенням допоможуть фахівці з нашого креативного агентства.

Приклади робіт

Як заощадити час і гроші?

Замовляючи друк наклейок, обов’язково ознайомтеся з технічними вимогами. Ця інформація допоможе вам заощадити час і гроші. Виконавши макет відповідно до вимог, вам не доведеться переплачувати за його доопрацювання нашим дизайнером, а замовлення можна буде відразу передавати в друк.

Серед наших партнерів
Вони кажуть:
У Вас ще залишилися питання?
Залиште свій номер і наш менеджер зателефонує Вам протягом 1 години!