м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

Вітальні листівки

Вітальні листівки, як спосіб підняти настрій рекламою

Вітальна листівка аркуш цупкого паперу, заповнений з однієї або обох сторін графічним і текстовим матеріалом вітального характеру.

Подібна продукція використовується, щоб проявити увагу до адресата, підкреслити якусь подію або дату. Також, це відмінний спосіб підняти настрій клієнтам або партнерам, зміцнити взаємини і при цьому ненав’язливо нагадати про свою компанію.

Виготовлення вітальних листівок вимагає максимально професійного підходу і хороших матеріалів, оскільки подарувавши неякісний виріб можна не просто витратити кошти даремно, але і домогтися негативного результату.

У чому наші переваги:
 • Цифровий офсет

  Цифрові тиражі з офсетною якістю завдяки технології друку “Цифровий офсет” від HP Indigo

 • Оперативне виробництво

  Найкоротші терміни здачі рекламної продукції – понад 50% замовлень виконуються протягом 24 годин

 • Автоматизований постпрес комплекс

  Порізка, ламінація, біговка, висічка, брошурування, PUR-палітурка на одному виробництві, без підключення субпідряду

 • Точне перенесення кольорів

  Штатні фахівці з управління кольором, налаштовані профілі друку для кожного матеріалу і устаткування, друк оригінальними фарбами

З чого ж вибрати?

Незважаючи на всю свою зовнішню різноманітність, в кінцевому результаті така продукція виглядає або як картка, або як книжечка.

Замовити вітальні листівки можна будь-якого розміру, але найчастіше це А5 або А6. Досить популярний євроформат, оскільки він відмінно поміщається в конверт і зручний для розсилки поштою.

Друк листівок, в залежності від побажань замовника, може відбуватися на офсетному, крейдованому, дизайнерському папері або навіть на картоні. При цьому в створенні продукції може використовуватися як один колір, так і повнокольорова палітра.

Всі перераховані вище фактори можуть відобразитися на вартості замовлення. Тому для більш детального розрахунку Вам варто звернутися до наших менеджерів.

Звертаємо Вашу увагу! Мінімальний тираж замовлення – 50 шт.

Цікавіть вартість?
Замовляйте прорахунок і безкоштовно проконсультуйтеся з нашим фахівцем!
Прикріпити макет

Вітальні листівки, які хочеться залишити на пам'ять

Прийнявши рішення виготовити вітальні листівки на замовлення, напевно, вам захочеться, щоб одержувач якийсь час (наприклад, все життя) їх зберігав. Щоб домогтися такого результату, наша компанія підбере найбільш оптимальне рішення. Так, для друку подібних замовлень, Univest Advertising Production використовує технологію цифрового офсету, що дозволить вам відчути ряд переваг, а саме:

– висока швидкість друку (2000 повнокольорових сторінок формату А3);

– висока якість друку (на відбитку присутня растрова розетка);

– можливість персоналізації (друк різних даних в межах одного тиражу);

– імітація кольорової палітри PANTONE (імітація до 97%).

Оскільки продукція після друку відразу готова до обробки, завдяки цифровому порізочному комплексу ми можемо надати їй будь-яку форму.

Для того, щоб підкреслити оригінальність ваших вітальних листівок, Univest Advertising Production рекомендує використовувати додаткові ефекти: ламінацію, тиснення фольгою, покриття УФ-лаком окремих елементів.

Якщо ви вирішили замовити друк вітальних листівок в Києві, але ще не придумали, як вони будуть виглядати, впоратися з цим завданням вам допоможе наше креативне агентство.

Приклади робіт

Хочете швидше отримати замовлення і при цьому заощадити?

Перед тим як розробляти макет вітальних листівок, ретельно ознайомтеся з технічними вимогами, які Ви знайдете у нас на сайті. Врахувавши цю інформацію, Ви позбавите себе від необхідності переплачувати за додаткову роботу нашого дизайнера. Відповідно, замовлення буде набагато швидше передано до друку. Це допоможе зберегти Ваш час і гроші.

Серед наших партнерів
Вони кажуть:
У Вас ще залишилися питання?
Залиште свій номер і наш менеджер зателефонує Вам протягом 1 години!