м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

Комплексне рекламне оформлення. Проекти

Хочете зробити
щось грандіозне?
Залиште свій номер і наш менеджер зв`яжется з Вами на протязі однієї хвилини.

Univest Advertising Production – експерт в області комплексного рекламного оформлення брендів, торгових точок, бізнес об’єктів і заходів. Ми працюємо на українському ринку вже 25 років і надаємо повний спектр послуг по цифровому, широкоформатному друку на будь-яких поверхнях, будь-яких масштабів.

Нашими клієнтами є знамениті бренди, успішні торгові марки, власники великих виробничих компаній (Mcdonald’s, WOG, Coca Cola, Metro, Yves Rocher, Mercedes-Benz, Sony та інші).

Наш креативний відділ дизайнерів створює професійні, трендові, неординарні дизайнерські рішення, а фахівці технічного відділу втілюють в життя найнеймовірніші, масштабні ідеї з брендингу, комплексного рекламного оформлення будь-яких рекламних і торгових майданчиків самих різних напрямків діяльності.

Наша спеціалізація – комплексні рекламні проекти. Ми надаємо своїм клієнтам повний спектр послуг, від розробки ідеї до реалізації фінальних монтажних робіт.

Ми маємо в своєму розпорядженні усі творчі і технологічні ресурси для того, щоб втілити найнеймовірніші ідеї в реальність і виконати роботу швидко, якісно і красиво.

Наша команда виготовляє найрізноманітніші за розміром і формою рекламні конструкції. Знаємо, коли і де оптимально застосувати ті чи інші технології, матеріали, варіанти підсвічування, види друку.

Велику увагу приділяємо проектному менеджменту, координації та контролю якості всіх дизайнерських, технологічних і монтажних процесів. Над усе цінуємо свою репутацію і довіру клієнтів.

У нас ви можете замовити комплексний брендинг мережі магазинів, супермаркетів, ресторанів, МАФів, оформлення рекламної точки (брендування або ребрендинг), повне рекламне оформлення торгового об’єкта або залу. Крім цього, саме у нас ви можете замовити ексклюзивне оформлення будь-якого рекламного об`єкту або заходу (виставкового стенду, майданчики, стадіони, місця проведення свята).

Комплексне рекламно інформаційне оформлення магазину або маркету – одне з найбільш затребуваних напрямків нашої професійної діяльності. Крім цього, ми беремося за більш масштабні замовлення, такі як оформлення стадіонів. Одним з останніх наших глобальних проектів стала робота над комплексним брендування відразу двох стадіонів (Олімпійський і Динамо) спеціально до фіналу Ліги Чемпіонів.

Які послуги ми реалізували в рамах цього проекту?

  • Брендування навігаційних стел, монтаж холдерів і прапорів, декорування текстильними банерами огорожі стадіону.
  • Для оформлення стадіону “Олімпійський” ми виготовили банери у вигляді півкіл, які були розміщені по обидва боки поля за воротами. Для виробництва даних банерів (загальною площею 4000 метрів квадратних) нам знадобилося 1500 погонних метрів тканини, 8 діб друку і спеціальний стіл для пошиття цільного полотна.
  • Брендування 400 автомобілів, оформлені зони інтерв’ю і відеорепортажів, виготовлені рекламні конструкцій по спеціальному замовленню і багато іншого.

*Більш детальну інформацію про цей проект можете прочитати тут.

Ми маємо в своєму розпорядженні новітнє комплексне виробництво, де відбувається весь технологічний процес. Ми реалізовуємо будь-які завдання, від простих, до самих глобальних.

Наприклад, рекламне оформлення логістичного складу «Plastics-Украина» в м.Дніпро складалося з комплексу послуг. На першому етапі ми розробили нестандартну візуальну концепцію оформлення вивіски і навігаційної системи. Запропонували зручне рішення для реалізації проекту і тільки після цього перейшли до виробництва і монтажу.

Також, одним з найбільших і трудомістких проектів, якими ми пишаємося, є замовлення для Imperial Tobacco. Габарити конструкції, для якої виготовлялися літери, вражаючі – велика вивіска має розмір 16х9 м, а менша – 11х6 м. На реалізацію даного замовлення пішло близько місяця.

Саме нами вже вкотре розробляються і реалізовуються  брендмауери для компанії Укртелеком, які розміщені по всій Україні.

Детальніше
Знайдіть ефективне рішення для Вашого бізнесу