м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок
23.06.2016

Univest Advertising Production на Trade Marketing in Ukraine 2016

  • Виставки
  • Новини

22 червня 2016 року відбувся форум Trade Marketing in Ukraine 2016. У рамках форуму обговорювалися найефективніші трейд-маркетингові інструменти, які підвищують реалізацію FMCG-продуктів в торгових мережах. На заході була представлена програма за участю провідних експертів 20-ти роздрібних мереж. Розглядалися міжнародні кейси. Було вручено премію «BEST TRADE MARKETING PROJECT IN UKRAINE» і проведена виставка POS-матеріалів. Але головне, що між спікерами та аудиторією постійно точилися жвава дискусія, задавалися питання, обговорювалися спірні моменти.

Одним з партнерів форуму виступила Univest Advertising Production. На заході компанію представляли Межерицький Віталій і Масліхін Станіслав. Нові маркетингові рішення, обмін досвідом, пошук ділових партнерів, презентація послуг компанії – безумовні плюси Trade Marketing in Ukraine. Ну і звичайно не можна не похвалити рекламний стенд Univest Advertising Production, який об’єктивно виділявся своїм дизайном, інформативністю і корисністю для потенційних партнерів.

Форум-2017

Автор статті
Сергій Роговський
Копірайтер

Майстер друкарського слова в РПК "Юнівест". Людина, яка все піддає сумніву, потім сумнівається в своїх сумнівах і робить як сказав керівник.

Підписуйтесь на оновлення
І залишайтеся завжди в курсі подій!