м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок
18.07.2016

УФ-друк рулонний

  УФ-друк – це різновид струменевого друку, при якому застосовуються чорнила, закріплені на матеріалі за допомогою УФ-ламп. На сьогоднішній день –  це технологія №1 в світі для широкоформатного друку по максимально широкому спектру матеріалів. Univest Advertising Production – лідер ринку УФ-друку в Києві і Україні.

  УФ-чорнила полімеризуються на поверхні матеріалу, утворюючи тонку «плівку». Ця особливість УФ-друку визначає її основні переваги:

  • можливо друкувати на найрізноманітніших, навіть непідготовлених до друку матеріалах;
  • друк завжди яскравий і соковитий, оскільки «колір» не провалюється в матеріал;
  • фарба не містить сольвент, що є шкідливим і неприємно пахне;
  • друк має високу стійкість до вигорання (в 2-3 рази вищу, ніж сольвентний друк);
  • після друку не потрібна ламінація або інший спеціальний захист;
  • чорнила мають чудові світлорозсіюючі властивості для друку беклітів;
  • чорнила застигають практично миттєво, а це дозволяє друкувати на високій швидкості і уникнути відмарювання або налипання фарби в рулоні.

  До відносних мінусів УФ-друку можна віднести тільки більш високу вартість (в середньому на 25-50% вищу, ніж при сольвентному друці). Але якщо оцінити всі споживчі «плю-си» УФ-технології, то в підсумку виробництво реклами цим методом є вигіднішим і ефективнішим.

  Univest Advertising Production пропонує УФ-друк в Києві на рулонному принтері шириною 5м зі змінним розміром краплі від 2-х до 40-ка піколітрів. Таким чином, іміджі будь-якого розміру ми виробляємо з інтер’єрною якістю і в стислий термін. Можливий безшовний друк бекліт банерів 8х4 і 12х5 метрів, друк довгих безшовних полотен для оформлення фасадів та дахових конструкцій, двосторонній друк просвітніх банерів для оптимального світлорозсіювання.

  Завдяки використанню оригінальних чорнил і вірно підготовленим кольоровим профілям друку,  для кожного матеріалу ми максимально точно відтворюємо всі фірмові кольори та відтінки Pantone і забезпечуємо стійкість зображень до вигорання на термін від 3-х років.

  Автор статті