м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок
13.05.2022

Торгове обладнання

  Перше, що бачить покупець, коли заходить до магазину – це торгове обладнання та вітрини. Від того, як буде оформлена торгова точка залежить рішення покупця – зробити покупки чи піти до іншого магазину. Саме тому наша компанія вже багато років надає повний комплекс по оформленню роздрібних мереж, точок продажу, торгових центрів та офісів.

  Ми виробляємо та брендуємо наступні види торгового обладнання:

  1. Брендзони 
  2. Торгові стійки, стелажі
  3. Брендування торгового обладнання
  4. Рекламні стенди
  5. Гофрокартонні стенди та стійки

  Якщо Ви хочете максимально привернути увагу до Вашої продукції безпосередньо в місцях продажу, звертаємо увагу на POS-матеріали, які виробляє компанія.

  Під кожен конкретний товар компанія може запропонувати есклюзивні рішення для демонстрації продукції, орієнтуючись виключно на завдання клієнта. Нижче наводимо фотоприклади наших реалізованих проєктів.

  Брендзони

  Унікальна бренд-зона 2020 року. Розраховували, що бренд-зона буде працювати пів року, але досі бренд-зона в робочому та гарному стані. Використанні матеріали при виготовленні бренд-зони: латунь, мідь, нержавіюча сталь, скло, ДСП, деревина, пластики, всілякі види підсвічування.

  Також пропонуємо ознайомитись з аналогічним не менш цікавим проєктом – брендзона для ТМ «Моршинська» 

  Оформлення зони/ряду торгової марки

  Комплексне оформлення магазинів

  Компанія Univest Advertising Production надає повний комплекс послуг по оформленню приміщень. Тобто фахівці компанії беруться за пусте приміщення і роблять оформлення з нуля: архітектурний план, дизайн проєкт, правильну ергономіку як для покупця, так і для продавця. Клієнту достатньо вказати як він хоче розмістити товар і скільки, а наші фахівці розраховують скільки потрібно стелажів, шаф тощо, і як їх правильно розмістити відповідно до товару.

  Комплексне оформлення, виготовлення всіх меблів – кухня включно.

  Суміщений магазин та кафе оператора OSTO.

  Гофрокартонні рекламні стенди

  Автор статті
  Бондаренко Оксана
  Маркетолог

  Підписуйтесь на оновлення
  І залишайтеся завжди в курсі подій!