м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

Екосольвентний друк

Особливості екосольвентного друку

У екосольвентному друці на відміну від жорсткого сольвенту застосовуються чорнила, які значно менш агресивні і практично не мають запаху. Ця особливість робить екосольвентний друк універсальним. Він застосовується як в зовнішній рекламі, так і в інтер’єрі.

Частинки кольорового пігменту в екосольвентній фарбі мають дуже маленький розмір. За рахунок цього екосольвентні принтери можуть виробляти відбитки практично фотографічної якості.

Відносними мінусами екосольвента є присутність (нехай і не велика) сольвенту в фарбі, досить висока вартість друку, не дуже висока адгезія фарби до матеріалу.

Однак, ці недоліки компенсуються важливими перевагами: чудова якість друку, відсутність різкого запаху, універсальність у виборі матеріалів.

Зображення з екосольвентних принтерів Univest Advertising Production можна розглядати з будь-якої відстані, так як розмір краплі фарби настільки малий, що практично непомітний людським оком.

За рахунок використання дорогих оригінальних чорнил ми забезпечуємо максимально широкий колірний обхват при друці, точну передачу фірмових кольорів, яскравість, соковитість і довговічність зображення.

Для післядрукарської обробки продукції в Univest Advertising Production можливі: автоматична порізка по контуру будь-яких матеріалів, ламінація глянцевими і матовими плівками, проварка країв зображення, установка люверсів, монтаж кріпильних профілів і будь-які інші нестандартні операції.

Як відбувається друк?

Дія 1

Підготовка макета і відправка його на машину

Дія 2

Обробка файлу растровим процесором

Дія 3

Натяжка рулону матеріалу в принтері

Дія 5

Закріплення фарби на матеріалі в печі

Дія 4

Нанесення фарби струменевим способом (за допомогою друкованих голів)

На чому можна друкувати?

Для екосольвентного друку придатні практично всі стандартні широкоформатні матеріали: банери, папери, самоклеючі та світлорозсіюючі (бекліт) плівки, синтетичні плівки і тканини, перфоровані плівки типу one-way-vision, фотошпалери, фотопапери, полотна.

Що можна друкувати?

За допомогою даного способу друку можна виготовити широкий спектр рекламної про-дукції: постери, афіші, плакати, наклейки для вікон, транспортну графіку, вставки в лайт-бокси, сіті-лайти, банери для виставкових конструкцій, іміджі для «павуків», ролл-апів, картини, шпалери, декорації для інтер'єру.

У Вас ще залишилися запитання?
Залиште свій номер і наш менеджер зателефонує Вам протягом 1 години!