м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок
11.05.2018

Univest Advertising Production – нові потужності УФ-друку для Вас!

 • Новости
 • Разное

 «Коли ми приймали рішення про придбання нового принтера, ми ставили перед собою мету істотно збільшити загальну виробничу потужність нашої ділянки листового УФ-друку. З появою нового надшвидкісного комплексу Durst P10-200 загальна продуктивність ділянки виросла до 2000 м2 / добу. Завдяки цій інвестиції ми можемо максимально скоротити терміни на довгих і об’ємних замовленнях, розширити наші можливості друку і асортимент продукції, що випускається », – операційний директор Межеріцький Віталій.

Набутий принтер Durst Rho Р10-200 забезпечує нам неперевершену універсальність завдяки здатності друкувати на широкому CПЕКТРІ твердих і рулонних носіях. Принтер спеціально розроблений для роботи в сфері візуальної реклами, де найвищі вимоги до якості відбитків, швидкості виконання робіт і гнучкості устаткування. Тепер ми можемо запропонувати найефективніший результат при виготовленні будь-яких продуктів для зовнішньої і інтер’єрної реклами, елітних POS матеріалів, декору.

Технологія: струменевий УФ-друк (для інтер’єрного та вуличного використання).

Кольори: CMYK + White.

Дозвіл друку 1000 dpi

Максимальний формат матеріалу: Товщина – 40мм, Ширина – 2050 мм, довжина – обмежена тільки довжиною матеріалу

Продуктивність з комерційною якістю: до 100 м² / год.

Матеріали: Різні матеріали з покриттям і без, в тому числі: папір, картон, гофрокартон, всілякі пластики, акрил, полікарбонат, ПЕТ, полістирол, композитні матеріали, алюміній, ДСП, фанера, інші медіа для реклами і декору.

850_400_durst

Які переваги отримають наші клієнти завдяки появі нового обладнання промислового класу ?:

 • Ми можемо запропонувати максимально стислі терміни на довгих і об’ємних замовленнях. Виробнича потужність нашої ділянки УФ-друку по жорстким (листовим) матеріалам збільшується в 3 рази.
 • Фарба забезпечує підвищену адгезію зображення на поверхні. Це допомагає уникнути непередбачених витрат коштів і часу на переробку виробів, де фарба пошкодилась / здерлась під час обробки, різання, упаковки, траснпортировки або експлуатації виробу. Можливий друк на найширшому спектрі поверхонь і матеріалів. Таким чином вирішується проблема розводів від праймера на акрилових аркушах.
 • Висока насиченість білил. На відміну від досить прозорих і бляклих зразків із застосуванням неоригінальних білил, використовуваних  в Україні на подібному обладнанні, біла фарба в нашому новому комплексі забезпечує дійсно покритий, рівномірний шар білого.
 • Друк проводиться виключно оригінальною сертифікованою фарбою. Це гарантія стабільної передачі кольору на всіх роботах, максимальної стійкості до вигоряння, високої екологічності відбитків.
 • Прямий друк по гофрокартону. Ми пропонуємо прямий високошвидкісний УФ-друк по листам гофрокартону будь-якого профілю і формату в преміум якості.
 • Став можливим швидкісний інтер’єрний УФ-друк по рулонних матеріалах в ширині до 2 м. Тепер не потрібно шукати компроміс між високою роздільною здатністю екосольвентних відбитків і надійністю і екологічністю УФ-друку. Ми пропонуємо УФ-друк фотографічної якості по оракал і бекліт-плівці.
 • Висока відмовостійкість нашої ділянки друку.
  Підписуйтесь на оновлення нашого блогу, щоб бути в курсі наших новин!

 

Автор статті
Межеріцький Віталій
Операційний директор

Підписуйтесь на оновлення
І залишайтеся завжди в курсі подій!