м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

Дизайн поліграфії та проектування

Дуже часто дизайн поліграфії – це найважливіша та найбільш трудомістка частина підготовки рекламної продукції. Тому ми вважаємо, що кращий вибір – довірити цю роботу професіоналам. Чому? Тому що поліграфічний дизайн має свою специфіку: добір кольорової палітри, розміщення елементів відповідно до технічних вимог тощо.

В Univest Advertising Production працюють досвідчені дизайнери, які спеціалізуються саме на підготовці поліграфічної продукції до друку. Наші спеціалісти не лише допрацьовують вже підготовані вами поліграфічний дизайн, але й розробляють його з нуля.

Які послуги дизайну ви можете замовити в Univest Advertising Production?

 • E
  Пакет
  «Економ»

  Доопрацювання вже наявного дизайну нескладної рекламної поліграфії, технічний дизайн, верстка візиток, адаптація зображень і розмірів виробу і т.д.

 • S
  Пакет
  «Стандарт»

  Розробка дизайну буклетів, плакатів, візиток, доробка дизайну більш складної продукції: каталогів, багатосторінкових видань, продукції нестандартного формату.

 • P
  Пакет
  «Преміум»

  Розробка дизайну складної поліграфічної продукції з нуля (каталогу, брошури, буклету), підготовка трьох варіантів дизайну, доведення макета до друкованого виду, проектування викрійки коробки.

Ви готові реалізувати нові ідеї?
Залиште свої контакти
і наш менеджер зв'яжеться
з Вами протягом 1 години

Чому важливий поліграфічний дизайн?

Мета будь-якої поліграфічної продукції полягає не тільки в збільшенні кількості клієнтів і прибутку. Крім цього, вона також формує образ компанії в очах клієнта, тобто імідж. І дизайн відіграє тут далеко не останню роль. Адже будь-яка реклама насамперед повинна привернути увагу, а потім вже її читають. Крім цього, дизайн поліграфії безпосередньо впливає на якість друку і коректність виконання замовлення. Серед важливих критеріїв дизайну і макета:

• вибір правильної колірної моделі (CMYK, а не RGB);

• вказівка правильних відступів, вилетів і т.д. згідно з технічними вимогами (це захищає від кривих країв, обрізаних елементів та ін.);

• коректне використання векторної і растрової графіки;

• закладання в макет білої фарби і додаткової післядрукарської обробки (білила необхідні для друку за прозорими матеріалами, дизайнерським паперів і т.д.);

• і багато іншого.

Також в друкованій рекламі важливо відповідність фірмовому стилю компанії. І це полягає не далеко в наявності логотипу, а також у фірмових кольорах, елементах і дрібних деталях. Це сприяє підвищенню впізнаваності вашого бренду і підвищення лояльності до нього. Тому, якщо у вас є свій брендбук – обов’язково поділіться ним з дизайнером. Це попередить помилки в дизайні, а також захистить вас від зайвої витрати часу і нервів.

Вартість послуги «Дизайн поліграфії»

Ціни на дизайн поліграфії прораховуються в залежності від складності завдання і самої продукції. Тому ми умовно поділили наші послуги на три пакети: економ, стандарт і преміум.

У пакет «Економ» входять невеликі завдання з доопрацювання дизайну, приведення готових нескладних макетів до відповідності технічним вимогам, верстка візиток і т.д. На такий дизайн поліграфії ціни вас приємно здивують.

Пакет «Стандарт» включає в себе послуги більш серйозного характеру: розробка дизайну для буклетів, листівок, плакатів і т.д., доробка вже наявного дизайну багатосторінкової продукції та поліграфії нестандартного формату.

Розробка дизайну складної поліграфії з нуля, підготовка трьох варіантів, доведення макета до друкованого виду та інші більш трудомісткі завдання, звичайно ж, входять в пакет «Преміум».

Незабаром ми поділимося з вами універсальним прайсом на дизайн поліграфії, а поки, щоб дізнатися точну вартість вашого замовлення, заповніть форму зворотнього зв’язку на сторінці або зателефонуйте нам за вказаним номером в меню.

Розробка дизайну поліграфії в Univest Advertising Production

Наша компанія займається не тільки друком, а й дизайном поліграфії в Києві, а також працює з компаніями по всій Україні. Наш досвід в даній послузі досяг вже 11 років, і за цей час ми вже встигли розробити дизайн поліграфії для безліч компаній. Розробка дизайну поліграфії в Univest Advertising Production виконується досвідченими фахівцями, які спеціалізуються саме на друці поліграфічної продукції. І що найважливіше, вони насамперед вникають в потреби клієнта і виконують свою роботу так, щоб максимально їх реалізувати. Але давайте подивимося всі етапи розробки дизайну поліграфії в нашій компанії:

• спілкування з клієнтом, з’ясування побажань та термінів роботи – дизайнер не приступить до роботи, поки не зрозуміє вимоги і побажання замовника;

• розробка трьох варіантів дизайну і підготовка прев’ю – наші замовники завжди мають можливість і право вибору;

• після затвердження дизайну фахівець переходить до макетування згідно з усіма технічними вимогами, що захищає в подальшому від браку в пресі (обрізані слова по краях, відсутність білої фарби та інше);

• внесення правок в макет, якщо, звичайно, такі є, затвердження фінального макету;

• підготовка файлу до запуску в друк.

Щоб кінцевий результат повністю відповідав вашим вимогам і побажанням, ми узгодимо всі питання з вами на кожному етапі розробки дизайну. Дизайн рекламної поліграфії і будь-якої іншої друкованої продукції – це те, від чого напряму залежить ефект від цієї реклами. Тому не варто шкодувати на нього ні сил, не часу, ні коштів. І якщо ви не впевнені у власних силах і хочете отримати дійсно відмінний результат, довірьте розробку дизайну професіоналам! Тому чекаємо вас в Univest Advertising Production!

Давайте створювати крутий поліграфічний дизайн разом!

Детальніше
З яких етапів складається робота дизайнера?
Етап 1 Отримання інформації і побажань по дизайну від замовника, обговорення термінів підготовки превью
Етап 2 Розробка трьох варіантів дизайну, підготовка прев'ю цих варіантів для замовника
Етап 3 Відправка прев'ю. Клієнт затверджує дизайн, який сподобався
Етап 6 Підготовка фінального файлу для запуску в друк
Етап 5 Узгодження макету із замовником, внесення останніх правок до макету
Етап 4 Макетування

Понад 5 000 проектів:

Вони вже активно використовують наші дизайнерські рішення:

Знайдіть ефективне рішення для Вашого бізнесу