м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок
Які існують види банерів для друку?

Друк на банері ⎼ один з напрямків нашої професійної діяльності.

Ми наносимо зображення за допомогою сольвентного, екосольвентного та УФ-друку. Агресивні сольвентні чорнила роз’їдають верхній шар ПВХ в банері. Таким чином, пігменти проникають і закріплюються на матеріалі. На сьогодні це найбільш бюджетна і перевірена технологія друку по банерній тканині.

УФ-друк являє собою сучасний друк, який відрізняється своєю екологічністю. Під час виготовлення банерів УФ-фарба добре лягає на поверхню банерної тканини, утворюючи на ній плівку. Завдяки цьому УФ-друк дозволяє домогтися максимально яскравих насичених кольорів. Зображення після УФ-друку відрізняється стійкістю і не деформується під впливом зовнішніх фаторів.

Банерна тканина буває:

 • Ламінована.

Цей тип відрізняється більш доступною ціною. Волокна армуючої сітки ламінуються шаром ПВХ.

 • Лита.

Відрізняється високою якістю, міцністю. Цей матеріал дорожчий, але стійкий і прослужить довше. Для виготовлення матеріалу ПВХ вплавляється в структуру сітки, таким чином виріб стає цілісним.

Різновиди банерів для широкоформатного друку

За своїм застосуванням банери можна розділити на:

 • Frontlit – росповсюдженний варіант для виготовлення банерів з одностороннім друком та фронтальним освітленням.
 • Backlit – цей формат використовується для виготовлення конструкцій, в яких освітлення розташовано з тильної сторони банеру.
 • Blockout – матеріал, який використовують для двостороннього друку. Цей різновид виготовляється з двох шарів банеру, об’єднаних між собою. Між банерами знаходиться чорний непросвітний шар.
 • Mesh – банерна сітка, що має структуру «сита» (отвори займають до 45-50% площі сітки). Застосовується для зниження ваги і парусності.

Особливі характеристики банерної реклами

Друк банерів одна з найпопулярніших в Києві послуг широкоформатного друку. Із банерної тканини щодня виготовляється величезна кількість різноманітної рекламної продукції. В залежності від потреб і бажань клієнта, можна обрати оптимальну технологію друку та різновид необхідного банеру.  Наша компанія втілює в життя будь-яку забаганку, потребу, задачу. Новітня техніка, 10-ти річний досвід роботи, бездоганна репутація, оперативність і високий рівень професіоналізму ⎼ усі ці характеристики переконують рекламодавців звертатися саме до нас.

Банерна тканина являє собою досить зносостійкий матеріал. Строк служби кожного банеру залежить від декількох факторів: різновид матеріалу, якість фарби, особливості експлуатації (погодні умови, температура, механічний вплив). Та загалом, якісний банер може прослужити від 2 до 10 років.

Вартість банерної реклами залежить від багатьох нюансів і формується для кожного клієнта індивідуально, в залежності від розміру, типу, формату та технологій друку банера. Ми завжди допомагаємо обрати найбільш оптимальний варіант, відштовхуючись від потреб і бюджету замовлення.

Чому варто замовити виготовлення банеру саме в Univest Advertising Production?

 • Наше виробництво знаходиться в Києві. Ми працюємо в режимі ⎼ 24/7, саме тому можемо брати в роботу замовлення будь-якої складності.
 • Ми володіємо найсучаснішим технічним обладнанням для виготовлення та друку рекламної продукції найвищого рівня.
 • Наша компанія може пишатися 10-річним досвідом роботи, бездоганною репутацією, згуртованою командою професіоналів, які контролюють процес виробництва на усіх етапах і завжди віддають клієнту потрібний результат.
 • Наші співробітники знають усі нюанси та тонкощі виготовлення банерів та будь-якої друкованої рекламної продукції.
 • Ми маємо власний відділ логістики, саме тому ми можемо доставити ваше замовлення у будь-яку точку (Київ, вся Україна).
 • Якщо у вас немає ідей по дизайну або оформленню банера, серед персоналу нашої компанії є спеціалісти, які зможуть вам допомогти (дизайнери, фахівці з допечатної підготовки, інженери-конструктори).
 • Якщо вам потрібно надрукувати високоякісний банер, ви можете звернутися до нас і ми виконаємо ваше замовлення бездоганно. Ціна наших послуг прийнятна і приваблива. За багато років ми навчилися тримати ідеальне співвідношення ціни та якості.
У Вас ще залишилися питання?
Залиште свій номер і наш менеджер Вам зателефонує протягом 1 години!