м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

Сольвентний друк

Особливості рулонного УФ-друку

Сольвентний друк – це різновид струменевого друку, де в якості фарби використовується склад на основі сольвенту (розчинника). Завдяки розчиннику такі чорнила роз’їдають верхній шар матеріалу і дозволяють закріпитися в ньому кольоровому пігменту. Цей вид друку досить стійкий до зовнішніх чинників (сонце, вода, коливання температури і вологості) і універсальний.

Ще буквально 10 років тому сольвентний друк був найпопулярнішим у світі методом друку рулонних матеріалів для зовнішньої широкоформатної реклами.

На сьогоднішній день він як і раніше широко застосовується виключно для виробів великого формату, там, де необхідно дешево задрукувати великі площі і не потрібна висока якість друку.

Як правило, такі зображення розглядають з дистанції від декількох десятків до декількох сотень метрів. Така зона застосування сольвентного друку пояснюється його властивостями:

Плюси:

– мінімальна вартість чорнила (в 3-4 рази дешевше інших видів фарби для широкоформатного друку);

– стійкість до всіх видів зовнішніх впливів;

Мінуси:

– сольвент в фарбі шкідливий для здоров’я і навколишнього середовища;

– у фарби є різкий запах, який довго не вивітрюється;

– складно домогтися високої роздільної здатності друку, необхідного для інтер’єрної реклами.

Univest Advertising Production здійснює сольвентний друк в Києві на сучасному комплексі обладнання (3 промислових принтера шириною 3,2 м від провідного бренду HP Scitex). Завдяки круглорічній роботі в режимі 24/7 і використанні оригінальних сольвентних чорнил всі замовлення на білборди і брендмауери для зовнішньої реклами здійснюються в найкоротший термін з правильною передачею кольору. Фахівці Univest Advertising Production забезпечують сольвентний друк без «полошення», відмару, зам`яття та інших характерних артефактів. Фінального вигляду вироби набувають в післядрукарському цеху компанії, де виконується порізка, ламінація, зварювання, установка люверсів і всі інші постпрес операції.

Як відбувається друк?

Дія 1

Підготовка макету і відправка його на машину

Дія 2

Обробка файлу растрових процесором

Дія 3

Натяжка рулону матеріалу в принтері

Дія 5

Закріплення фарби на матеріалі у печі

Дія 4

Нанесення фарби струменевим способом (за допомогою друкованих голів)

На чому можна друкувати?

Найбільш популярні медіа для сольвентного друку – це всі різновиди банеру і банерної сітки, блюбек папір, сіті папір, тентова тканина, скроллерний папір, плівка.

Що можна друкувати?

На сьогоднішній день за допомогою сольвенту найбільш часто виробляють білборди, сітілайти, банери і брендмауери для вуличної реклами, скролли, тенти

У Вас ще залишилися питання?
Залиште свій номер і наш менеджер зателефонує Вам протягом 1 години!