м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

УФ-друк рулонний

Особливості рулонного УФ-друку

УФ-друк – це різновид струменевого друку, при якому застосовуються чорнила, закріплені на матеріалі за допомогою УФ-ламп. На сьогоднішній день –  це технологія №1 в світі для широкоформатного друку по максимально широкому спектру матеріалів. Univest Advertising Production – лідер ринку УФ-друку в Києві і Україні.

УФ-чорнила полімеризуються на поверхні матеріалу, утворюючи тонку «плівку». Ця особливість УФ-друку визначає її основні переваги:

  • можливо друкувати на найрізноманітніших, навіть непідготовлених до друку матеріалах;
  • друк завжди яскравий і соковитий, оскільки «колір» не провалюється в матеріал;
  • фарба не містить сольвент, що є шкідливим і неприємно пахне;
  • друк має високу стійкість до вигорання (в 2-3 рази вищу, ніж сольвентний друк);
  • після друку не потрібна ламінація або інший спеціальний захист;
  • чорнила мають чудові світлорозсіюючі властивості для друку беклітів;
  • чорнила застигають практично миттєво, а це дозволяє друкувати на високій швидкості і уникнути відмарювання або налипання фарби в рулоні.

До відносних мінусів УФ-друку можна віднести тільки більш високу вартість (в середньому на 25-50% вищу, ніж при сольвентному друці). Але якщо оцінити всі споживчі «плю-си» УФ-технології, то в підсумку виробництво реклами цим методом є вигіднішим і ефективнішим.

Univest Advertising Production пропонує УФ-друк в Києві на рулонному принтері шириною 5м зі змінним розміром краплі від 2-х до 40-ка піколітрів. Таким чином, іміджі будь-якого розміру ми виробляємо з інтер’єрною якістю і в стислий термін. Можливий безшовний друк бекліт банерів 8х4 і 12х5 метрів, друк довгих безшовних полотен для оформлення фасадів та дахових конструкцій, двосторонній друк просвітніх банерів для оптимального світлорозсіювання.

Завдяки використанню оригінальних чорнил і вірно підготовленим кольоровим профілям друку,  для кожного матеріалу ми максимально точно відтворюємо всі фірмові кольори та відтінки Pantone і забезпечуємо стійкість зображень до вигорання на термін від 3-х років.

Як відбувається друк?

Дія 1

Підготовка макету і відправка його на машину

Дія 2

Обробка файлу растровим процесором

Дія 3

Натяжка рулону матеріалу в принтері

Дія 5

Закріплення фарби на матеріалі УФ-лампами

Дія 4

Нанесення фарби струменевим способом (за допомогою друкованих голів)

На чому можна друкувати?

На всіх видах банеру (фронтліт, бекліт, блокаут) і банерній сітці шириною до 5-ти метрів, на паперах для плакатів, афіш, скролів, сітілайтів, на самоклеючих і синтетичних плівках, на тентовій тканині, шкірозаміннику, фотошпалерах, натяжних стелях та інших нестанда-ртних матеріалах.

Що можна друкувати?

Інтер'єрну і зовнішню рекламу, банери для білбордів і беклайтів, декорації для оформ-лення заходів, вставки в лайтбокси, сітілайти та інші світлові конструкції, плакати, афіші, наклейки на стіни, транспорт, виставкові стенди, іміджі для оформлення інтер'єрів, фо-тошпалери, брендинг для торгового обладнання, скролли, тенти.

У Вас ще залишилися питання?
Залиште свій номер і наш менеджер зателефонує Вам протягом 1 години!