м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

Друк білилами

Особливості друку білилами

Біла фарба значно розширює межі звичайного повноколірного друку та дає дизайнерам можливість реалізовувати ефектні і оригінальні ідеї. Без цього кольору неможливо друкувати по прозорим матеріалам зі збереженням точної передачі кольорів.

Разом з тим, білила – найскладніший для роботи колір. У Univest Advertising Production для друку рекламної поліграфії з білилами застосовується технологія цифрового офсету HP Indigo. На сьогоднішній день серед усіх різновидів цифрового друкарського обладнання тільки машини HP Indigo дозволяють отримати при роботі з білилами гарантовану стабільність і результат.

У нас Ви можете замовити друк з білилами будь-яким тиражем від 1 примірника. Білила можуть бути надруковані в один або кілька шарів. Залежно від необхідного ефекту білого фарба може бути нанесена на матеріал до нанесення інших кольорів (підстильні білила) або вже над зображенням (криючі).

Як відбувається друк?

Дія 1

Створення макету з окремим шаром для білої фарби

Дія 2

Підготовка макету і відправка його на машину

Дія 3

Обробка файлу растровим процесором

Дія 6

Перенесення фарби на офсетний циліндр з гумою

Дія 5

Нанесення фарби HP ElectroInk на формовий циліндр

Дія 4

Формування зображення за допомогою заряду на формовому циліндрі

Дія 7

Перенесення фарби з гуми на папір

На чому можна друкувати?

При використанні технології цифрового офсету біла фарба може бути нанесена на весь спектр матеріалів придатних для друку. Але, в першу чергу, мова йде про кольорові дизайнерські папери і картони, а також про прозорі плівки.
При використанні на кольорових поверхнях білила потрібні в першу чергу для того, щоб створити під повнокольоровим зображенням ефект «білого паперу». Адже тільки на білому тлі можна домогтися точної передачі корпоративних кольорів або відтінків Pantone, затверджених в брендбуці.
Досить часто біла фарба використовується як контрастний орнамент на темних па-перах. За допомогою цього кольору можна імітувати, наприклад, сніг на новорічній лис-тівці.
Вибірковий білий колір на прозорих або металізованих самоклейних плівках до-зволяє створити дуже помітні і оригінальні наклейки для реклами на скляних стінах, віт-ринах, вікнах метрополітену та іншого громадського транспорту.

Що можна друкувати?

Традиційна поліграфія з білилами - це наклейки, етикетки або стікери на прозорих самоклейних плівках. Вони потрібні для брендування продукції, для нанесення тимчасо-вої інформації, для створення інформативної упаковки.
Друга популярна група виробів - це елітна або сувенірна поліграфія: листівки, за-прошення, презентаційні каталоги, меню. У такого роду виробах часто застосовуються кольорові папери.
Популярні сендвіч-наклейки (коли інформація нанесена на плівку з обох сторін для спостерігачів на вулиці і всередині приміщення) не можна зробити без прошарку білил. В цьому випадку біла фарба надрукована в кілька прогонів для більшої щільності і виконує роль світлоблокувального шару. Останній дозволяє двом різним зображенням не "просвічувати" один на одного, будучи нанесеними на одну і ту ж плівку.

У Вас ще залишилися питання?
Залиште свій номер і наш менеджер зателефонує Вам протягом 1 години!