м. Київ, вул. Кржижановського, 4 +38 (044) 494 07 47
+38 (067) 306 34 98
Замовити прорахунок

Друк на самоклеючій плівці

Особливості друку по самоклейним плівкам

Самоклейна плівка, або як її часто називають в Україні на ім’я найбільш популярного бренду «оракал», один з найскладніших матеріалів для друку. Це пояснюється тим, що поверхня плівки практично не вбирає рідину. Друк звичайними офсетними фарбами не забезпечить достатньої адгезії чорнила і матеріалу. Тому з оракалом працюють тільки ті офсетні друкарні, які вміють застосовувати спеціальне чорнило і змогли налагодити складний технологічний процес.

Звичайні тонерні цифрові машини також не можуть стабільно друкувати по плівці, тому що для закріплення тонера на матеріалі, листи необхідно пропускати через «піч», де матеріал нагрівається до температури близько 150С. При такому нагріванні клей в складі плівки плавиться і витікає на вали «пічки» – відбувається застрягання оракалу в машині і вихід з ладу обладнання.

Univest Advertising Production пропонує друк по самоклейках в Києві з використанням найбільш прогресивної технології друку – цифрового офсету. Перед друком плівка обробляється спеціальним праймером – безбарвною сумішшю, яка готує поверхню плівки до зчеплення з фарбою. При нанесенні зображення на плівку в машині HP Indigo процес закріплення фарби на оракалі відбувається настільки швидко, що клей у плівці не встигає розплавитися. У підсумку ми отримуємо зображення фотографічної якості на будь-яких тиражах від 1 екземпляра.

Крім того, цифровий офсет не вимагає витрат для додрукарської підготовки та виробництва форм, не потрібні приладка і сушка листів після друку, зображення мають рівномірний блиск, без проблем ламінуються і лакуються.

Друк наклейок на прозорій самоклейці – ще один унікальний плюс машини HP Indigo. Адже в її арсеналі крім стандартних 4-х кольорів CMYK є п’ята барвиста секція для білої фарби. Ця фарба може бути нанесена як перед повнокольором, так і по зображенню. В цьому випадку вийде «дзеркальна» наклейка для аплікації на внутрішню сторону скла.

 

Актуально! Попереджувальні сигнальні наліпки під час карантину.

Тримай дистанцію! Будь здоров! Сигнальні наліпки на допомогу!

Як відбувається друк?

Дія 1

Підготовка плівки до друку – праймування

Дія 2

Підготовка макета і відправка його на машину

Дія 3

Обробка файлу растровим процесором

Дія 6

Перенесення фарби на офсетний циліндр з гумою

Дія 5

Нанесення фарби HP ElectroInk на формовий циліндр

Дія 4

Формування зображення за допомогою заряду на формовому циліндрі

Дія 7

Перенесення фарби з гуми на плівку

Дія 8

Ламінація плівки після друку для додаткового захисту

На чому можна друкувати?

Самоклеючі плівки відрізняються за кількома основними параметрами. Вони бувають білі, прозорі, металізовані. Глянцеві або матові. Залежно від типу клею – з постійним клеєм, легкоз`ємним, світлоблокуючим. Плівки, що саморуйнуються дозволяють пломбувати будь-яке обладнання.
Univest Advertising Production здійснює цифровий друк по всім видам самоклеючих плівок.

Що можна друкувати?

Всілякі наклейки, етикетки, стікери, цінники. Вироби на самоклеючій плівці широко за-стосовуються в оформленні торгових площ, P.O.S. продукції.

У Вас ще залишилися питання?
Залиште свій номер і наш менеджер Вам зателефонує протягом 1 години!